anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zakładka nadaj przesyłkę w panelu zamówienia jest dla tych , którzy maja umowę z in postem?

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Nowa forma nadawania

Czy zakładka nadaj przesyłkę w panelu zamówienia jest dla tych , którzy maja umowę z in postem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Nowy wygląd wygląd narzędzia Wysyłam z Allegro jest dostępny dla wszystkich. Do połowy lutego możecie korzystać zarówno ze starej, jak i nowej wersji, ale po tym czasie przesyłki będzie można nadawać już tylko w nowej formie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Narzędzie jest dostępne od dawna dla innych form wysyłki niż in post, od lutego wchodzi również dla in post, moje pytanie dotyczy ; Chcę korzystać z tego narzędzia przy nadawaniu przesyłek in post  ale ... by z niego korzystać muszę podać nr umowy z in post... Umowy z in postem nie mam bo do tej pory nie była mi do niczego potrzebna ..czy zatem jeśli chcę skorzystać z tego narzędzia muszę zawrzeć umowę i in post?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Nadawanie przesyłek InPost przez Wysyłam z Allegro zawsze wymagało i wymaga dodania umowy własnej z InPost.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ELTUCHER
#7 Wielbiciel#

Jakoś do tej pory od ponad roku korzystałem z Wysyłam z Allegro bez umowy z InPostem i problemów brak. Dzisiaj od godzin porannych jest problem. Muszę dodać dane umowy, której nie mam, innego sposobu na nadanie przesyłki nie ma. Allegro kurier DPD działa dobrze, problem u mnie występuje z Paczkomatami InPost. 

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Również wysyłam In post allegro i nie mam indywidualnej umowy z in post, Myślę ,że narzędzie jest niedopracowane i mam nadzieję ,że do połowy lutego coś się zmieni i będę mogła z niego korzystać

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

A czy do tego czasu nowa wersja zostanie dopracowana? W obecnej formie jest to proteza starego narzędzia. Allegro cały czas udowadnia prawdziwość powiedzenia, że lepsze jest wrogiem dobrego. To samo było z wyłączeniem Menedżera Sprzedaży, który był czytelniejszy od obecnego systemu obsługi zamówień.

oznacz moderatorów