anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zauważyliście próbę nadmiernego wykorzystywania darmowej dostawy Allegro Kolporter, epaka

piekny_dom_
#8 Zapaleniec#
  • Czy w ostatnim czasie zauważyliście składanie zamówień na min kwoty, np za 1zł (na taką kwotę mam najtańszy przedmiot wystawiony) w ramach promocji darmowych dostaw do epaka Czy Kolporter? Zaczął mnie niepokoić ten proceder, gdyż po udostępnieniu tej opcji dostawy mam zamówienia na ten wariant dostawy na pojedyncze przedmioty. Obawiam się zwrotów, a że często są to szklane przedmioty to mogą wrócić uszkodzone. Jestem ciekawa jakie macie doświadczenia z tą opcja wysyłki.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Agent051
#16 Inspirator#

@piekny_dom_ Jeżeli sprawia ci to problem, to usuń ten sposób dostawy. Nie widzę tu żadnego nadużycia. Jest możliwość kupienia produktu za 1 zł z darmową przesyłką, to klienci kupują. Lepsze to niż kupowanie za 40 zł i zwracanie towaru za 39 zł.

oznacz moderatorów

piekny_dom_
#8 Zapaleniec#

Nie jest to dla mnie problem. Ciekawa jestem czy ktoś z Was zauważył podobny trend wśród swoich zamówień. Na ile klient bada czy otrzyma swoje zamówienie a na ile ktoś chce wykorzystać system np. pracownicy epaki???? Ale to moje przypuszczenia. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@piekny_dom_ Nie mamy w ofercie przedmiotów za złotówkę, ale  średnia cena jest poniżej 10 PLN. W pierwszych 2 tygodniach darmowy Kolporter zabrał połowę najtańszych dotąd przesyłek listowych PP. Cieszy to nas, bo klienci mogą bez dodatkowych kosztów kupić jeną sztukę na próbę i nie zjadają nam dużej części marży przez prowizję od kosztów wysyłki.

 

Szkoda, że promocja się skończy, ale warto ją wykorzystać póki trwa. 
Życzyć należy jedynie dopracowania logistyki bo początki nowego gracza na rynku są trudne.

oznacz moderatorów