anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zauważyliście spowolnienie działania Allegro?

DBK_PARTS
#7 Wielbiciel#

witam 

czy ktoś zauważył spowolnienie działania Allegro ??

u mnie po wybraniu moich aukcji mieli około minuty i dopiero pokazuje moje aukcje, przy wystawianiu nowych aukcji tez to nie jest płynne

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Ile masz ustawionych do pokazywania? mnie przy większej ilości wyświetleń niż 20 tak się dzieje, a jak mam ustawione na 1000 to Oooo La Boga, mogę kawę zrobić, wrócić i jeszcze czekam na załadowanie.

oznacz moderatorów

DBK_PARTS
#7 Wielbiciel#

zazwyczaj 20 czasami 60 

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Allegro ostatnio ma same problemy jak nie programistyczne to serwerowe jak nie te to wydajnościowe, coś się kroi i pewnie niebawem się przekonamy ;/. No cóż trzeba działać na innych portalach konkurencyjnych w szczególności tych które są na zaproszenie tylko dla firm nie sprzedają chińszczyzny i mają niższe prowizje 😉

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@TOPe-commerce  Masz, jakieś sprawdzone? To podpowiedź, bo ebąy to nie w Polsce, emcik też 12% prowizji, chyba że FB? Nie wiem nie sprawdzałem.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

O uiszczenie opłaty punktualnie pukają 1-go każdego miesiąca bez spowalniania .

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@TATLOK U nas opiekun handlowy ciągle nalega, aby wypróbować FB Marketplace, bo jego klienci są zadowoleni - może ktoś już ma z tym jakieś doświadczenie, bo sam jestem ciekaw. Z drugiej strony, to bardziej mnie interesuje kwestia zwrotów, reklamacji i dostaw, bo na Allegro jakoś to chociaż wygodnie się obsługuje (w większości)...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TATLOK  U mnie i przy 20 szału nie ma  😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@TATLOK @DarkStoorM @Kaliope_Brzeg @mwmonety  posiadam coś ciekawego jednakże nie mogę tu podawać szczegółów. podajcie nazwy swoich kont sprzedażowych gdzie macie wystawione jakieś oferty

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@TOPe-commerce Moje pod takim samym szyldem jak tu.

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@mwmonety nie masz zadnej oferty wiec nie moge napiac ani zapytania ani sprawdzic nr tel

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@TOPe-commerce Fakt obecnie nie mam wejdź na kolekcjoner608 tam mam teraz aukcje WOŚP.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

TOPe-commerce PODPINAM SIĘ 😀

oznacz moderatorów