anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zawieszając działalność allegro powinno usunąć z konta wszystkie otrzymane od klientów opinie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
thom-sell
#9 Pomysłodawca#

Jest to dla mnie niezrozumiałe, że tak się dzieje bo to jest mój dorobek. Jeżeli osiągnąłem pewien poziom i zawieszam DG, niezaleznie z jakiego powodu, moja sprawa, to będę chciał do tego powrócić! Przez ten okres jestem wykluczony i lecę w listingu i doskonale to rozumiem, ale to co zdobyłem powinno zostać nietknięte. Straciłem sporo łapek w górę! Niech ktoś się wypowie w tej kwestii czy. To jest naruszenie prywatności.                                                                                                                                                                                                                              Z góry dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@thom-sell 

Czy zawieszasz czy nie zawieszasz, wszystkie opinie po roku znikają. Tak już jest od dawna.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

thom-sell a łapki w dół też chciałbyś aby pozostały ??

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przez 8 miesięcy miałem zawieszoną działalność ,po takim okresie zaczynasz jak nowicjusz z marnym dorobkiem punktowym oraz utraconymi stałymi klientami .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@thom-sell Wszystkie komentarze wystawione na Allegro są widoczne tylko przez 12 miesięcy, po tym czasie znikają. Zawieszenie działalności nie ma tu nic do rzeczy.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@thom-sell  niestety takie zasady allegro. Komentarz wystawiony po 12 miesiącach od wystawienia znika.

Czym jest ocena sprzedaży 

oznacz moderatorów