anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowa dostawa z Allegro Smart! – teraz także przy zakupach za niższą niż zwykle kwotę

kostas11
#21 Demiurg#

Jak by ktoś nie czytał maili od allegro 😄 nie zdziwcie się jak będzie zakup smart poniżej 40 zł  lub 100 zł 😉

Od 4 grudnia wybranym grupom kupujących udostępnimy promocyjne warunki darmowej dostawy z Allegro Smart! Dzięki temu zachęcimy klientów do większych i częstszych zakupów.

Na czym polegają promocje

Każdej wybranej grupie kupujących umożliwiamy skorzystanie tylko z jednej promocji. Jak to działa? Wystarczy, że Twoi klienci zrobią zakupy w ofertach oznaczonych Allegro Smart!:

Co to dla Ciebie oznacza

Nie musisz nic zmieniać w Twoich ofertach. Jeśli zauważysz, że niektórzy klienci zrobili u Ciebie zakupy z dostawą Allegro Smart!, choć kwota za ich zamówienie nie przekroczyła 40 zł lub wybrali dostawę Allegro Smart! z kurierem dla kwoty mniejszej niż 100 zł – oznacza to, że skorzystali z jednej z promocji.

Co z rozliczaniem kosztów dostawy

Dla zamówień do 99,99 zł

  • W przypadku metod dostawy, za które zwykle doliczamy koszt dostawy do Twoich rozliczeń z Allegro – tym razem nie doliczymy go.
  • Za metody dostawy, za które otrzymujesz zwykle środki – otrzymasz przelewem pełną kwotę kosztu dostawy.

Dla zamówień od 100 zł

  • Koszt dostawy zamówień od 100 zł nie jest objęty promocją. Rozliczysz go tak, jak do tej pory.

Jak długo potrwają promocje

Wszystkie akcje promocyjne trwają od 4 grudnia do 3 marca 2021 roku.

Chcesz poznać lepiej szczegóły promocji? Zajrzyj do Aktualności i dowiedz się więcej.

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

________
Κώστας
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  A co z tym rabacikiem 3,99 zł w przypadku tańszych smartów kurierskich? Doliczą go czy nie bo coś mi myślenie słabo idzie dzisiaj 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  z tego co wyczaiłem to jest 0 zł nic nie dopłacamy 🙂

Dla zamówień do 99,99 zł

  • W przypadku metod dostawy, za które zwykle doliczamy koszt dostawy do Twoich rozliczeń z Allegro – tym razem nie doliczymy go.
  • Za metody dostawy, za które otrzymujesz zwykle środki – otrzymasz przelewem pełną kwotę kosztu dostawy.

Dla zamówień od 100 zł

  • Koszt dostawy zamówień od 100 zł nie jest objęty promocją. Rozliczysz go tak, jak do tej pory.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Mam nadzieję, że nie ma haczyków i nasz rachunek nie ucierpi 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  ja w przeciwieństwie co do niektórych czytam drobny druk 

Sprawdź regulaminy promocji
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Też zawsze wszystko czytam od deski do deski, ale dzisiaj mam jakiś regulaminowstręt chyba 😁

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg ciekaw jestem kto się na to załapie 😉

Promocja adresowana jest do Użytkowników Serwisu Allegro, którzy w okresie Promocji wskazanym w ust 5 poniżej, spełnili poniższe warunki:

a. Mają zarejestrowane Konto w Serwisie Allegro,

b. Konto nie jest zawieszone,

c. Korzystają z usługi Allegro Smart!,

d. Dokonali 4 lub 5 zakupów w Serwisie Allegro, w dniach pomiędzy 01.10.2020 r. a 31.10.2020

e. Dokonali zakupów w Serwisie Allegro na łączną kwotę między 501 a 600 złotych brutto, w dniach pomiędzy 01.10.2020 r. a 31.10.2020

f. Dokonali co najmniej 1, a co najwyżej 9 zakupów w Serwisie Allegro przy użyciu metody dostawy w postaci przesyłki kurierskiej, w dniach pomiędzy 01.10.2020 r. a 31.10.2020

oraz z zastrzeżeniem że nie zrezygnują z usługi Allegro Smart! do dnia 3 grudnia 2020 r.,

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Olaboga ! Ktoś chyba trochę odleciał 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No więc już zapewne się domyślasz do kogo adresowana jest ta promocja😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów