anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Deklarowany czas wysyłki a opinia o sprzedawcy

BlackDotAudio_eu
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dlaczego Allegro wymaga od sprzedających deklarowanie czasu wysyłki, skoro kupujący może dowolnie sobie wystawiać ocenę negatywną, nawet w przypadku wywiązania się z tego terminu?

Mam ustawione na "aukcjach" termin wysyłki 3 dni robocze, a kupujący wystawia ocenę "nie polecam", ponieważ przesyłka nie została wysłana natychmiast? Gdzie tu jest sens?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Gdzie tu jest sens? Nie ma.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

bo mają zrąbany algorytm przewidywanego wróżkowania czasu teleportacji paczek do kupującego najlepiej na wczoraj i nie widzą krzywdy odwalania dziadostwa i ukrzywdzania sprzedawców co karmią ich prowizją

oznacz moderatorów

BlackDotAudio_eu
#7 Wielbiciel#

Najgorsze jest to, że pisałem do Allegro, gdzie wyjaśniłem sytuacje. A odpowiedź to: „kupujący ma prawo do wyrażenia swojej subiektywnej opinii.”

Szkoda tylko, że ja nie mam żadnego prawa jako sprzedający, a niesprawiedliwe negatywne oceny obniżają sprzedaż. 

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Allegro nienawidzi Sprzedawców. Takie odnoszę wrażenie, że chcą pozbyć się większości z nich. Wszystko tu jest pozbawione sensu i logiki, więc tylko takie wyjaśnienie pozostaje. Nawet zgłaszanych błędów nie naprawiają, z wyjątkiem błędów technicznych. Pamiętam początki Allegro, gdy Sprzedawcy byli im potrzebni jak tlen. I wtedy zupełnie inaczej nas traktowali. Teraz chcą wypchnąć Sprzedawców do innych serwisów. Nic tak nie zniechęca do danego serwisu jak nieuczciwe i niesprawiedliwe traktowanie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

wiesz co masz prawo takiego kupującego pozwać wtedy w sądzie najcześciej okazuje się że ta subiektywna opinia nie stała nawet koło merytoryki a podparta jest bo mi się wydawało, bo mi allegro pozwalało, bo w necie jestem anonimowy, bo każdy tak może i bo ja nie wiedziałem dlaczego mnie karać tylko mało komu się chce przeorać taką łajzę kupująca a zaletą takiego zaorania jest posiadanie prawomocnego wyroku na papierze którym można prewencyjnie trzaskać po głowie większość takich kupujących. Bo skoro masz wyrok tzn że masz determinację i środki by wywalczyć swoje i nie ma po co z tobą zaczynać 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Zgłoś allegro dyskryminację sprzedawców za terminy wysyłek

.

.

.

sorry - nic to nie da bo serwis sam stosuje dyskryminację

wejdź na stronę i się przekonaj

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy

i sobie poczytaj o czystości/dyskryminacji procentowej

np: ile

% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie.

lub

Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro!

 

ktoś kiedyś dzielił ludzi wg tzw czystości rasowej

a teraz serwis dzieli sprzedawców na rasę panów

czytaj "super sprzedawców"

i innych odstających procentowo

 

Kupujący niestety są indoktrynowani taką filozofią

i zamiast chwalić sprzedawcę i ofertę za zgodność z umową - oceniają

te pkty procentowe

oznacz moderatorów