anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dla czego nie mogę w aplikacji inpost śledzić nadanej przezemnie przesyłki tak jak do tej pory .

karafka123
#8 Zapaleniec#

Otrzymuję powiadomienie o nadanej przesyłce ale bez możliwości dodania śledzenia w aplikacji . Co jest nie tak?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@karafka123 Bo z takiej etykiety musisz sobie zeskanować kod kreskowy w apce, albo przepisać go ręcznie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

karafka123
#8 Zapaleniec#

Czyli InPost zamiast polepszyć jakość swoich usług pogorszył je, zresztą robi to przy każdej okazji np usuwając ze śledzenia miasta sortowni w którym miejscu  znajduje się paczka rodo nie dotyczy miast.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@karafka123 Nie przypominam sobie, żeby w apce paczki nadawane przeze mnie same się pokazywały, a nawet jeśli już, to nie wcześniej niż w momencie podjęcia przez kuriera z paczkomatu (w formie powiadomienia w apce w odpowiedniej zakładce).
Tak czy owak właśnie wyszła nowa wersja apki, która ma kilka nowych funkcji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@karafka123 Przetestowałem jak to działa w praktyce. Otóż okazuje się, że przesyłki do których etykiety wygenerowane zostały poprzez managera inpostu nie pokazują się automatycznie w apce w zakładce "nadaję" (trzeba sobie zeskanować kod etykiety - apka ma taką możliwość). Z tego co pamiętam, to było tak zawsze (a apki używam już od kilku ładnych miesięcy).
Sytuacja zmienia się, gdy etykietę wygeneruje się przez "szybkie nadania" - wtedy taka przesyłka z automatu wpada do apki do ww. zakładki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

karafka123
#8 Zapaleniec#

Nigdy tak nie było by samo w apce się pokazywało chodziło mi o to że po nadaniu przychodzi powiadomienie na pocztę o nadaniu przesyłki ,wcześniej z numerem przesyłki a teraz już tylko bez numeru. Można było dodać śledzenie z wiadomości do apki. Teraz tylko do przesyłki za pobraniem jest taka możliwość jest podany nr przesyłki ,nie wiem dlaczego to skasowali . Można tak jak piszesz zeskanować lub dodać ręcznie ,dziś nie zeskanowalem zapomniałem i nie mam możliwości sprawdzenia czy paczki odebrane przez kuriera do puki nie wrócę do domu. 

oznacz moderatorów