anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro omówiło zwrotu prowizji za reklamowany produkt ?

BOXER-PARTS_eu
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

 

Uprzejmie proszę o odpowiedź dlaczego firma allego odmówiła zwrotu prowizji za poztywnie rozpatrzoną reklamację ?

Doprawdy definitywnie pożegnam się z tym serwisem, szkoda czasu na jakieś zabawy.

Jedno duże zamówienie przez mój sklep generuje większy obrót niż miesiąc szarapniny na allegro.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@BOXER-PARTS_eu 

To jak już tu się żalisz to, chociaż opisz dokładniej, za co prowizja i jaka uznana reklamacja?

Bo może się komuś przyda do walki z ta korporacją. O ile temat się zdoła rozwinąć

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BOXER-PARTS_eu To wynika z regulaminu. Jeśli Kupujący składa reklamację, w wyniku czego zwracasz wpłatę, wiana za niesfinalizowaną transakcję leży po Twojej stronie, sprzedałeś wadliwy towar. Możesz próbować się odwołać; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BOXER-PARTS_eu Nie wiem której transakcji dotyczy ten problem, ale zgodnie z naszymi zasadami - nie zwracamy prowizji, jeśli kupujący wskazał w formularzu zwrotu towaru powód: "Towar niezgodny z opisem/zamówieniem" lub "Towar jest wadliwy lub uszkodzony", a poziom jakości sprzedaży na koncie sprzedającego jest niższy niż Neutralny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Co do reklamacji, to Allegro ma absolutne prawo prowizję zatrzymać. Nie mam żadnych wątpliwości.

Co do twierdzenia: "Towar jest wadliwy lub uszkodzony" mam wątpliwości.

Towar uszkodzony w transporcie, przewoźnik się wypiął, Allegro się wypięło, sprzedający buli.

Takie to zasady.

oznacz moderatorów