anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego jak mój klient nie jest smart to ja muszę płacić prowizję od przesyłki?

lwuki
#7 Wielbiciel#

Dlaczego jak mój klient nie jest smart to ja muszę płacić prowizję od przesyłki?  Przesyłka  Inpost 8,99. Tyle klijent płaci i tyle ja płace do Inpost. I jeszcze muszę za to zapłacić prowizje. Gdzie tu jest jakaś logika? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@lwuki Temat poruszany tu wielokrotnie. Takie weszły nowe opłaty na Allegro.

oznacz moderatorów

lwuki
#7 Wielbiciel#

To jest opinia eksperta: Tak bo tak. Brawo. Ja się pytam czemu ma to służyć? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lwuki To jest moja  opinia i ja mogę tyle co inni forumowicze.A pytanie powinno być skierowane do Allegro.

oznacz moderatorów

lwuki
#7 Wielbiciel#

No tak. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lwuki Przepraszam ale my tu wiele razy to podnosiliśmy i prosiliśmy Allegro o jakieś zmiany.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lwuki Jak to czemu? Zapewne odbiciu sobie kosztów, jakie dla allegro generuje program smart (a właściwie zniesienie rocznego limitu darmowych przesyłek w jego ramach). Bo jak czytam takie rzeczy (pozwolę sobie podlinkować swojego posta, bo już nie chce mi się przeklejać treści) https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/skutki-prowizji-allegro/m-p/56396/highlig... to odnoszę dziwne wrażenie, że tak właśnie jest.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Prowizja od kosztów wysyłki, to jeszcze nic. Od końca lipca niektóre kategorie mają podwyżkę z 5% na 12 🙂

W końcu musi się zwrócić za darmowe smarty i inne udogodnienia, które są wprowadzane tylko dla kupujących. My płacimy za inwestycje allegro 🙂

 

Tak jeszcze ironicznie z ostatniej chwili.

DarkStoorM_0-1594987907793.png

 

oznacz moderatorów

lwuki
#7 Wielbiciel#

Allegro już nie wie którędy ma brać pieniądze. Oby się sam nie zamieszał w tym wszystkim. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro bierze przykład z naszego rządu (wydoić ile się da i to dla dobra wszystkich).

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM ciekawe jaka prowizja od tej pożyczki, bo że nie ma , to nie wierzę😁

oznacz moderatorów