anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto jest zablokowane?

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Dlaczego ,allegro blokuje konta skoro mam firmę i stosowne pozwolenia na sprzedaż , a i tak blokują sprzedaż 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

kostas11
#21 Demiurg#

@zoo-interi to że usunąłeś konta to nie znaczy że nie masz nierozwiązanych problemów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

już nic nie założę mamy dobrą sprzedaż na naszych stronach ,a allegro na tym traci bo wszystkie sprawy zostały zakończone ,a konta zostały usunięte z bazy danych by nie było problemów ,a jak komuś nie pasuje ,że sprzedaję na allegro towar to niech osobiście mi to powie w oczy , a nie używa serwisu  allegro bo ma problem .

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@zoo-interi Z pewnością nie chodzi o Twoje produkty i sprzedaż a te dodatkowe konta w których było coś nie tak i z tego komunikatu nie wynika że sprawy zostały rozwiązane i zakończone. Może napiszesz w czym był problem na tamtych kontach to będzie można mieć jakiś obraz na całość.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

nie mam pojęcia co było nie tak ,allegro blokowało konta wiec po co dalej było trzymać lepiej było otworzyć nowe 

oznacz moderatorów

trans-kraj
#7 Wielbiciel#

Allegro zablokowało mi sprzedaż bo sprzedawałem więcej towaru niż oni mieli w swojej ofercie cały czas posyłali bym promował oferty ,a tego nie robiłem system ads sprzedaży na kwotę 250 zł. ,a do zapłaty 75 zł. w tym doliczają darmowe przesyłki dla kupujących ,a w rzeczywistości za wszystko płaci sprzedający z kwoty 40 zł. 6,99 zł. do zwrotu do allegro od 40 zł. prowizja 15 % - 6 zł. towar kosztował mnie 25 zł. gdzie tutaj jest kalkulacja skoro allegro pobiera większą opłatę za prowizję i wysyłkę niż sprzedający zarabia , chyba allegro nie płaci wszystkich podatków bo dodatkowo zarabia na sprzedajacym 

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Allegro zablokowało mi sprzedaż bo sprzedawałem więcej towaru niż oni mieli w swojej ofercie

 

Skąd taka informacja?

 

oznacz moderatorów

trans-kraj
#7 Wielbiciel#

Widzę co się dzieje , za blokowaliście mi konto bo sami nie mogliście na tym towarze zarobić ? pozwolenia nic u was nie znaczą inni sprzedają towar ten sam nie mając na to pozwoleń i dalej sprzedają jeszcze trochę zaraz zabiorą się i za allegro więcej zgłoszeń wpłynie od przedsiębiorstw i skończy się serwis allegro w Polsce przejmie to nasza partia i wejdą normalne reguły sprzedaży i prowizji od sprzedaży  

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Po raz kolejny się pytam skąd taka wiedza?

Dostałeś info, ze blokujemy ci sprzedaż, bo sprzedajesz wiecej?

 

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Może czasami lepiej się ujawnić i pokazać twarz z kim piszę ?!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@trans-kraj na pewno nie za to że masz większą sprzedaż 😞  coś musi być więcej ?  z promocyjnych promowań nie musisz korzystać, ja też dostaję i nie aktywuje tego 🙂

Jaki ma cel blokować firmy z których allegro żyje ? 

@_HolaOla_   @la_nika   @mr_oma prośba o rozjaśnienie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

trans-kraj
#7 Wielbiciel#

allegro żyje z chińskich towarów które są sprzedawane na allegro ,a co polskie i dobrze jest blokowane czas by allegro przeniosło się już dalej w stronę wschodu bo nie szanuje się tutaj Polskich firm tylko się ich tłamsi i blokuje 

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

tutaj jakaś dziecinada się rozpisuje 

oznacz moderatorów