anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DLACZEGO MOJE KONTO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE?

TaliSklep
#7 Wielbiciel#

Witam, piszę tutaj w sprawie blokady mojego konta. Około tygodnia temu przed założeniem konta do sprzedaży mój syn w moim imieniu kontaktował się z Allegro poprzez facebooka - Czy jeżeli on dostał blokadę (która do dnia dzisiejszego nie została wyjaśniona) Czy jego rodzina w tym przypadku ja jako ojciec mogę rozpocząć sprzedaż na allegro. Pani z czatu napisała wyraźnie, że nie widzi problemu. Po kilku dniach od założenia konta na allegro i kilku wystawionych ogłoszeń została nałożona blokada - Dlaczego? Hmmm dobre pytanie. Napisałem do allegro gdzie otrzymałem odpowiedź, że mam powiązanie ze swoim synem dlatego blokują wszystkie moje konta (nawet nic kupić już nie mogę) Odpisałem im, iż proszę o weryfikację w jakiś ludzki sposób, gdyż jedynie co mnie łączy z moim synem to internet, z którego też korzystał - Pani z czatu mówiła, że się nic nie stanie z tego powodu (syn się już wyprowadził) mam własny komputer, własne konto itp... Poprosiłem o wyjaśnienie sprawy lub pozwolenie na założenie nowego konta -

odpowiedź: "Pańskie konto nie zostanie odwieszone, ponieważ zarejestrował je Pan mając już inne zawieszone konto w naszym Serwisie, co stanowi naruszenie obowiązujących zasad. Działania te podjęliśmy na podstawie artykułu 8.7 Regulaminu Allegro." 

Chciałbym was prosić o pomoc, może ktoś miał taki sam problem i udało mu się jakość z tego wyjść. Wydaje mi się, że dział techniczny ostatnio na allegro zachowuje się w sposób fatalny. Idą drogą na skróty i zamiast pomagać to blokują - bo kto im zabroni? mniej roboty nie? 😉 

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc - Liczę na was! 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

TaliSklep powiązanie kont wynika z logowania na tym samym urządzeniu , danych osobowych ,adresu zamieszkania . Dopóki nie rozwiążecie problemu z zablokowanym kontem wszystkie powiązane stare i nowe będą blokowane . Były tu już wątki na ten temat ... nie ma rady .

oznacz moderatorów

TaliSklep
#7 Wielbiciel#

To w jaki sposób mam korzystać z allegro? To jest jakiś absurd skoro mój syn kiedyś został zablokowany to ja nie mogę nic działać, ponieważ mam ten sam adres zamieszkania? Przecież to nie jest logiczne w żaden sposób! Korzystam ze swojego komputera z którego syn nie korzystał.

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Nielogiczne, ale Allegro tak robi i gwiżdże sobie na logikę. Mają taką taktykę, żebyś to ty wywierał nacisk na powiązane konta w celu uregulowania należności.

oznacz moderatorów