anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na urlopie MUSZĘ być bez przerwy dostępny.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

Koszmar tysięcy mikro firm . Zgłaszam urlop chcę kilka dni odpocząć od tego ,daję wolne pracownikom wyjeżdżam i MAM OBOWIĄZEK W 24 G ODPOWIADAĆ ODPISYWAĆ itd , muszę dalej być w pracy jakby .......co z tego że niby mogę wysłać te kilka dni później jak muszę spełniać rygory kontaktu z Klientem - TO  TAKI URLOP.....

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZROBPREZENT bo jesteś przedsiębiorcą ..... KROPKA !!

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

tak,ponad 25 lat ...ale sklep stacjonarny ,punkt usługowy i sklep int. własny po prostu przerwa urlopowa - tu nawet jak masz sraczkę czy pogrzeb nieważne ....

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@ZROBPREZENT Takie uroki życia na działalności 😄 
Ja ostatni prawdziwy urlop miałem 4 lata temu.
Od tamtego czasu jedynie dłuższy weekend (w zeszłym roku udało się wyrwać na 4 dni) ale to też cały czas z telefonem w ręku śledząc co się dzieje na allegro...
Jeśli wyjedziesz na dwa tygodnie a następnego dnia klient złoży reklamację to musisz się do niej ustosunkować - nikogo nie obchodzi Twój wyjazd a już na pewno nie klienta. Niestety tak to wygląda.

oznacz moderatorów
czesci_truck
#9 Pomysłodawca#

ustaw sobie automatyczna odpowiedz i po kłopocie 'w okresie od do przebywam na urlopie , na wszystkie pytania odpowiem po powrocie"

ludzie nie dajcie się zwariować , nic nie musicie 

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

nie ma zastosowania de facto , tylko rozjusza .

 

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

i mam kilka negatywów kilka dyskusji utratę SS itd ....to rozwiązanie takie sobie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZROBPREZENT powtarzam ,, jesteś przedsiębiorcą ,, więc wyznacz kompetentną osobę , która zrobi to za Ciebie .

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

URLOP , takie coś , WOLNY CZAS od pracy . Zamykam firmę na kilka dni daję wolne pracownikom także  Mam komuś nakazać siedzieć pod laptopem i telefonem tak , a on i tak będzie dzwonić do mnie bobo bo.... 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZROBPREZENT i kolejny raz   powtarzam ,, jesteś przedsiębiorcą ,, . Zbierasz miód ale i ponosisz konsekwencje swoich decyzji  ,to tylko Twoja wola . pozdrowionka 

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

merytorycznie ,ble ble darować sobie 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dostępny nie musisz być, odpowiedzi automatyczne, pozostaje DYSKUSJA jak to założy, może warto mieć kogoś zaufanego na ten czas.🙂

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

co Wy piszecie kochani ...na stu Klientów dziesięciu " nie zauważa " urlopu i ma " bardzo ważne zapytanie " a spróbuj nie odebrać nie odpisać w 24 g ...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZROBPREZENT wybrałeś biznes to masz ....

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

proszę Pani Pani nie zrozumiała , zgłaszam urlop,daję wolne ,mam kilka dni spokoju i ....- nie zwalnia to mnie czy Pani z obowiązku w ciągu 24 g odpisać na każde zapytanie ,ot taki urlop ,nie przedłuża się automatycznie czas ,a tysiąc kilkaset ofert to i zakupów ,pytań i zagadnień jest trochę . CHODZI O CZAS - mimo urlopu nakazują czuwać . Od nich nie doczekam wyjaśnień ,a tu bywam raz na rok bo to ble ble ble 🙂 hej

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZROBPREZENT proszę Pana / Pani , nikt Ci nic nie każe . Masz prawo do odpoczynku bo gwarantuje Ci to jako czlowiekowi prawo , ale inaczej jest z firmą ,którą prowadzisz , w żadnym ustawodawstwie nie ma wzmianki o obowiązkowym urolopie dla firm . Chcesz to bierz  ,nikt Ci nie zabrania , konsekwencje to również Twoja sprawa .

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Łączę się z tobą w tym bólu bo też od poniedziałku zaczynam urlop ale u mnie to już ponad 15 lat na allegro to mam już trochę doświadczeń jak odpoczywać by nie zwariować. Zaczynając urlop zostawiam konto bez aukcji a na pytania (na szczęście jest ich mało) odpowiadam krótko np.do usłyszenia po urlopie z telefonu w wolnej chwili. 

oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

Ludzie czym wy się przejmujecie. Ja też od poniedziałku zaczynam urlop. Pracownicy też mają 2 tyg urlopu. Firma będzie zamknięta. Zgłosiłem urlop w allegro, ustawie automatyczna odpowiedź. Nie będę odpowiadał na powstałe w tym czasie dyskusje. W sobotę już wylatuje na wakacje, wyłączam telefon, bo chce odpocząć. Pracowałem cały rok. Dostanę negatywy, mam to gdzieś. Utrzymać powyżej 98% poleceń od kupujących, by nie stracić smarta. Otrzymywałem status super sprzedawcy, później traciłem, później znowu otrzymałem. Nie odczułem żadnej różnicy w obrotach. Super sprzedawca i jakość sprzedaży to tylko wskaźniki, które nic nie dają. 90% zamówień wysyłam w ciągu 24h, a i tak allegro wylicza 4 dni robocze. Ludzie dalej kupują. Robię swoje.

oznacz moderatorów
ZROBPREZENT
#9 Pomysłodawca#

pan ma inny charakter sprzedaży , stosunkowo rzadkiej ,sporadycznej ,specjalistycznej , u niektórych może tak można, ale w koło powtarzam - Allegro pozwala wydłużyć czas wysyłki bo urlop jednocześnie przymusza do ciągłej aktywności mimo urlopu ...to jest błąd portalu . A te różne " sposoby " są nieprofesjonalne niestety.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ZROBPREZENT jakie aktywności ? ja też idę na urlop a żeby nie stracić jakości bo to wpływa od niedawna na pozycję aukcji czy SS, kończę aukcje - wznowię po powrocie 😄 a na dyskusje czy inne cuda odpowie automat ( liczy się czas i odpowiedź a nie jej jakość ) na urlopie odpoczywam, nie dajmy się zwariować bo będziemy niewolnikami allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów