anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę odwołać oferty?

amor_2004
#10 Popularyzator#

KTOS ZŁOZYŁ OFERTE KUPNA, CHCIAŁAM PRZYGOTOWAC RZECZ DO SPRZEDAZY I ZAUWAZYŁAM PLAMĘ NA BLUZCE, chciałam odwołac, ale jest to niemozliwe! to co teraz, mam sprzedać i nie wysłac, ale prowizję allegro zapłacić. Nie ma żadnej opcji kontaktu z kupujacym, aby złozył prosbę o odwołanie..... 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Oddaj wpłatę i wystąp o zwrot prowizji, jeśli go nie otrzymasz, złóż odwołanie; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

To zakończona licytacja? Jeśli nie, powinna być możliwość odwołania ofert - jest taki powód "towar uszkodzony, skradziony".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jednak w niektórych przypadkach odwołanie może nie być możliwie bez prośby kupującego;

W poniższych kategoriach ofertę kupna możesz odwołać tylko na prośbę licytującego:

  • Odzież damska > Bluzki
  • Odzież damska > Swetry
  • Odzież męska > Koszule
  • Produkty inwestycyjne
  • Antyki i Sztuka > Malarstwo
  • Numizmatyka
oznacz moderatorów

amor_2004
#10 Popularyzator#

nie, aukcja sie nie zakończyła, allegro nie reaguje ...........

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@amor_2004 Na mejlu masz informację o złożeniu oferty w licytacji - tam znajdziesz nick. Następnie wchodzisz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message i piszesz wiadomość (tylko nie wpisuj nr-u oferty w polu do tego przeznaczonym, bo jej nie wyślesz).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@amor_2004, w takim wypadku powinnaś skontaktować się z Kupującym, aby anulować transakcję i jeśli doszło do wpłaty - zwrócić ją Kupującemu. Jeżeli dojdzie do anulowania transakcji, możesz uznać sprawę za zamkniętą oraz złożyć wniosek o przyznanie rabatu transakcyjnego.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

amor_2004
#10 Popularyzator#

niestety nie mam mozliwości kontaktu z kupujacym, przecież nawet nick jest niewidoczny, napisałam do allegro , zero odzewu. Jak doszło do takiego etapu na allegro, że nie mam prawa decyzji o moich wystawionych przedmiotach. Jest duża szansa, że dostane negatywny komentarz za niewysłanie przedmiotu. 😞

 

oznacz moderatorów