anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę skorzystać z płatności Allegro Pay?

monika020585
#7 Wielbiciel#

witam, w ofercie sprzedającego widnieje możliwość zakupu z opcją pay a przy wyborze zapłaty nie widać.

Bardzo proszę o ustawienie tej metody płatności 🙂

https://allegro.pl/oferta/obraz-na-plotnie-canvas-120x80-a110-kobieta-postac-11101264044

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@monika020585 Nie możesz dokonać zakupów z Allegro Pay, ponieważ Twoje konto zostało zablokowane tydzień temu - jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o blokadzie, napisz do nas przez ten formularz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

monika020585
#7 Wielbiciel#

Z hakiego powodu zablokowane?? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@monika020585 Chodzi o nierozwiązaną dyskusję z kupującym, który nie otrzymał zamówienia ani zwrotu pieniędzy. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów - skorzystaj z tego formularza: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f.... Otrzymasz wskazówki dotyczące dalszych działań.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

monika020585
#7 Wielbiciel#

O matko a gdzie są te pieniądze???? Natychmiast je zwrócę myślałam że trafiły do kupującego z powrotem...

oznacz moderatorów

monika020585
#7 Wielbiciel#

Nigdy kie miałam zablokowanego konta

oznacz moderatorów

monika020585
#7 Wielbiciel#

Ja nawet nie mam nic w sprzedaży a proszę Mi pomóc bo nie mogę ogarnąć ani nie wiem gdzie są pieniądze ani info o sprzedaży jak wchodzę w sprzedane to jic tam nie ma....

oznacz moderatorów

monika020585
#7 Wielbiciel#

Proszę mi powiedzieć jak mam teraz odblokować to konto??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@monika020585 pierwszym krokiem będzie rozwiązanie problemu z kupującym. Widzę, że otrzymał już od nas rekompensatę w ramach programu ochrony kupujących, a jej koszt został doliczony do Twoich Rozliczeń z Allegro. W tej sytuacji napisz proszę do nas tutaj. Decyzję o odblokowaniu konta może podjąć tylko dział bezpieczeństwa, dlatego wyjaśnij proszę sprawę w formularzu.  

Już wyjaśniam jak to się stało. Ofertę wystawiłaś w 2019 roku, ale jako czas trwania wybrałaś "do wyczerpania przedmiotów". Więc dopóki nie doszło do sprzedaży (23.12.2021r) oferta była aktywna i wznawiała się co 10 dni.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

monika020585
#7 Wielbiciel#

O matko No tak I zupełnie nieświadoma sprzedałam buty... 

oznacz moderatorów