anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oferta nie wznowiła się automatycznie?

bergg3
#8 Zapaleniec#

Oferta nr 15502428248 nie wznowiła się automatycznie pomimo zaznaczonego checkboxa "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełną liczbą sztuk" oraz mimo połączenia wszystkich ofert z katalogiem. Widzę, że allegro chyba coś kombinuje z parametrami w kategorii Sport i turystyka - Kolekcje - Bilety kolekcjonerskie. Wcześniej była baza drużyn, z której się wybierało drużyny na bilecie, teraz jest jakiś chaos. Niby wybierać można ale bazy już nie ma. Mam kilka tysięcy ofert z biletami kolekcjonerskimi, które wystawiałem pół roku i jeśli allegro nie będzie z automatu wznawiało ofert bez jakiejkolwiek informacji dla mnie to pogubię się , które bilety są wystawione, a które się z automatu zakończyły i będę miał pół roku pracy na darmo.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

bergg3
#8 Zapaleniec#

Widzę, że sytuacja powtarza się z kolejnymi ofertami biletów kolekcjonerskich. Allegro wyczyszcza  wprowadzone z dostępnej rozwijanej listy dwa parametry czyli: drużyna gości i drużyna gospodarzy i...  zastępuje je takimi samymi parametrami tyle, że pola trzeba uzupełniać od nowa wpisując drużyny "z palca". Z wyczyszczonymi polami allegro nie wznawia oferty, bez żadnej informacji, ostrzeżenia, zmiany regulaminu itp. A niecały rok temu wprowadzili parametry z rozwijanej listy jako obowiązkowe.

oznacz moderatorów