anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oferta z wysyłka w ciągu 1 dnia ma w ofercie napisane, że dostawa jutro???

www_puzzla_pl
#9 Pomysłodawca#

https://allegro.pl/oferta/puzzle-anioly-dewocjonalia-1000-elem-70x50cm-kosciol-chrzescijanie-nr-1-16...

Ta oferta ma czas na wysyłkę 1 dzień, czyli jak rozumiem klient zakupuje dziś puzzle, a ja najpóźniej wysyłam je następnego dnia, czyli jutro. Jednak w ofercie jest napisane, że dostawa nastąpi jutro. Czy może mi ktoś to wytłumaczyć, bo od czasu wprowadzenia genialnego systemu allegro "dostawy szybsze od mojej deklaracji" nie mogę tego ogarnąć. 
Zaznaczę, że mam wyłączony od tygodnia ten genialny system, a mimo to klient otrzymuje wiadomość o dostawie jutro. Proszę o  wytłumaczenie, czego ja nie rozumiem.
Pozdrawiam

Grzegorz Borys 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

KOGIEL_T
#10 Popularyzator#

Bo tam przy zielonym napisie jest ukryte info, że to tylko przewidywany czas

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro już jest w XXII wieku tak działa ich sztuczna inteligencja, lepiej wie kiedy Ty chcesz wysłać - dostarczyć.☹️

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@www_puzzla_pl Przewidywany czas dostawy to nie tylko Twoja deklaracja wysyłki, ale również historia wcześniej realizowanych przez Ciebie zamówień oraz inne czynniki. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

www_puzzla_pl
#9 Pomysłodawca#

Szanowna pani, 

Rozumiem zatem, że wyłączenie waszej opcji nie dotyczy wysyłek 1 dnia....

Cudownie, zatem ostatnio miałem taki oto spór z kupującym: 
"Opis problemu: Dzień dobry. Proszę o wyjaśnienie sytuacji. Paczka miala dotrzec dzisiaj. Tylko dlatego u panstwa to zamowilam."

Ten wpis jest właśnie następstwem waszej pomocy w moich wysyłkach. Klient nie ma pretensji do was, tylko do sprzedawcy.

To niestety pokazuje, jak wy nie wiele wiecie za tych biurek o sprzedaży...
To jest porażka sprawiająca nam zdecydowanie więcej problemów niż pomocy (w sumie to jeszcze nie przyszło mi do głowy w czym to ma mi pomóc. No właśnie, może mi to ktoś wyjaśnić, dlaczego tak uparcie się przy tym upieracie?

oznacz moderatorów