anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po anulowaniu zamówienia nie został przyznany rabat transakcyjny

zagrajtosam
#9 Pomysłodawca#

Zwrot prowizji od anulowanego zamówienia e5c001d0-91d9-11ed-97e6-9b577d7be18e. Proszę o wyjaśnienie dlaczego przy 16 produktach zwrot prowizji otrzymałem tylko od jednego z nich, od pozostałych 15 nie. Klient wybrał płatność za pobraniem a potem przysłał maila z informacją, że chce zapłacić Allegro Pay. Zamówienie anulowałem. Nadmieniam, że klient zamówił już takie samo zamówienie (e6b49cf0-8da5-11ed-ab9f-f5aa7887f3b9) kilka dni wcześniej i też wybrał przesyłkę paczkomatową za pobraniem i jej nie odebrał.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zagrajtosam złożyłeś wniosek o zwrot prowizji ?

oznacz moderatorów

zagrajtosam
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście. Przy jednym produkcie otrzymałem zwrot a przy 15 nie. I to jest dziwne.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zagrajtosam a przyszła odmowa ?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@zagrajtosam  przy przesyłkach pobraniowych alegro wysyła do kupującego zapytanie czy faktycznie zrezygnowałz transakcji. 

Takie zapytanie jest DO KAŻDEGO PRZEDMIOTU OSOBNO . Prawdopodobnie kupujący w jednym z przedmiotów potwierdził że anulował myśląc że to potwierdzenie dla całej transakcji.

Najprościej - niech kupujacy wejdzie w zamówienie i anuluje je systemowo jako całe zamówienie ( o ile teraz da sie to zrobić) . W przeciwnym razie bedziesz musiał  recznie pisac odwołanie od decyzji o odrzuceniu wniosku i tam wyjasniac sprawe do każdego przedmiotu z osobna.

Chociaż po odrzuceniu wniosku niewykluczone że nawet jak kupujący anuluje zamówienie systemowo to i tak odwoalnie bedziesz musiał pisać ręcznie. 

oznacz moderatorów

zagrajtosam
#9 Pomysłodawca#

A gdzie jest formularz odwołania od decyzji o odrzuceniu wniosku? W złożonych wnioskach nie możliwości odwołania.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@zagrajtosam odwołać możesz się dopiero po odrzuceniu wniosku.

oznacz moderatorów

zagrajtosam
#9 Pomysłodawca#

Wnioski zostały odrzucone. Nie mogę znaleźć formularza odwołania

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zagrajtosam Formularz jest tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów