anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Prywatni Sprzedawcy nie mogą udostępniać sprzedaży za granićę .DYSKRYMINACJA !

konradbogdan1
#8 Zapaleniec#

Sprzedawałem do różnych Krajów .Kupujący z Niemiec poprosił mnie o koszty i odpowiedziałem Jemu że sprzedający prywatni są dyskryminowani przez Allegro .maą nałożone ograniczenia !

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@konradbogdan1 ?????????? A kto Ci broni???

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konradbogdan1
#8 Zapaleniec#

Od kiedy: 4 kwietnia 2022 Zagraniczne metody dostawy udostępnisz wyłącznie na koncie firmowym Wprowadzimy maksymalne ceny dostawy z Polski za granicę, aby oferta wyświetlała się zagranicznym klientom Wystawisz swoje oferty również w języku angielskim Jeśli utworzysz konto po 3 kwietnia, aktywujesz je w pełni tylko szybką wpłatą lub przelewem Na Allegro Lokalnie wystawisz ogłoszenie w kategorii Nieruchomości Zaktualizujemy zasady regulaminu dotyczące sprzedaży produktów inwestycyjnych i złotych monet kolekcjonerskich na Allegro Lokalnie Aby przekształcić konto zwykłe w konto firmowe – przejdziesz nowy proces weryfikacji Doprecyzujemy, co się stanie z Twoimi ofertami po wypowiedzeniu umowy

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@konradbogdan1 Ustalasz własny cennik dostawy i wysyłasz gdzie chcesz > nawet do Japonii czy na Antarktydę. Nie możesz korzystać z wysyłki Allegro. Indywidualne cenniki nie mają żadnych ograniczeń > tylko ceny takiej przesyłki są dużo wyższe.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie możesz przez Allegro ale możesz sam nadać po uzgodnieniu z kupującym.

oznacz moderatorów

konradbogdan1
#8 Zapaleniec#

Jest to dyskryminacja . Osoba zainteresowana kupnem z Niemiec pop;rosiła Mnie o udostępnienie przesyłki za granicę .Kiedyś była taka możliwość .Obecnie brak ! Zaproponowałem przelanie pieniędzy na moje konto ponieważ Allegro weprowadziło utrudnienia dla Europejczyków !

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@konradbogdan1 Wprowdź do własnego cennika pozycję "wysyłka do Niemiec" np 50 zł i możesz wysyłać. Klient płaci normalnie przez PayU za towar+przesyłkę.

oznacz moderatorów