anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedający nie może odpowiedzieć na wystawioną opinię produktową?

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dlaczego sprzedający nie ma prawa do odpowiedzi, w komentarzu do swojej oferty?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy bo to jest opinia do produktu, i wyświetla się u wszystkich co sprzedają ten produkt, a jeśli w opinii jest coś nie na temat przedmiotu, zgłoś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Zgłaszanie takich rzeczy to zazwyczaj walka z wiatrakami, jak Allegro na coś się uprze to koniec.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz ale w komentarzu o sprzedającym, natomiast o produkcie -nie, ponieważ jest on widoczny u wszystkich sprzedających to samo.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

bo taka jest polityka allegro

@LEW433 allegro podpisuje czyjego sprzedawcy dotyczy opinia o produkcie

więc nic nie stoi na przeszkodzie by ten sprzedawca mógł odpisać na taką opinię

np: podobno wg prawa sprzedawca odpowiada za sprzedany produkt - tutaj tego nie widać

 

dlaczego sprzedawca nie może odpisać: "kupując u mnie - masz pewność jakości, wymieniam ten produkt natychmiast na na nowy"

 

@Wilczekstepowy zgodnie z polityką allegro, twój kolega może u ciebie kupić produkt i napisać

"opinie innych są nieprawidłowe - ja kupiłem produkt u sprzedawcy xyz - towar jest wspaniałej jakości, ja jestem zadowolony"

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Tak, przydałaby się opcja odpowiedzi.

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Właśnie mi chodzi o opinie o produkcie.

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

I jeszcze jedna sprawa, że na mail przychodzą tylko powiadomienia, gdy kupujący doda opinię o sprzedawcy, a opinię o sprzedawanym produkcie już nie. A mogłaby przychodzić skoro teraz wiadomo o jakiego sprzedawcę chodzi.

oznacz moderatorów