anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usuwane są oferty.

Owsaid
#9 Pomysłodawca#

Cześć, 

mam pewien problem. 

Moje oferty z moimi opisami i zdjęciami, łączone są w katalogi ze zdjęciami konkurencji. Jest tam mapa sklepów stacjonarnych (jako zdjęcie). Moje aukcje są usuwane jako naruszające regulamin bo promuje tym zakupy poza allegro.

 

 

CHYBA GRUBA PRZESADA. 

Dlaczego mam odpowiadać za cudze błędy? 

 

Numer oferty dla moderatora: 11580337661

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Owsaid  przy wystawianiu w produkcie wybierz  Zgłoś błąd i zaznacz niewłaściwe zdjęcie do usunięcia

oznacz moderatorów

Owsaid
#9 Pomysłodawca#

Gorzej, jak łączy z automatu. 

I później ma do mnie pretensje. 

oznacz moderatorów

eble
#8 Zapaleniec#

Bo w Allegro jest bajzel: wystawiane opinie produktów też są podpinane pod inne produkty i w ten sposób nie wiadomo co się kupuje. Schodzą na psy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Owsaid, poprosiłam o weryfikację tej sytuacji. Zwróciliśmy Ci punkty, które wcześniej odebraliśmy za usunięcie oferty. Mimo to zachęcam Cię do weryfikacji swoich ofert, aby sytuacja się nie powtórzyła. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@mr_oma 
Jest:
Mimo to zachęcam Cię do weryfikacji swoich ofert, aby sytuacja się nie powtórzyła. 

Powinno być:
Mimo to zachęciłam odpowiednie zespoły do weryfikacji naszego katalogu, aby sytuacja się nie powtórzyła. 

Owsaid

Np. tu: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/sprzedawca-wystawia-powystawowe-i-ze-zwro... 
- są tysiące ofert jednego na jednym tylko koncie naruszające Regulamin Allegro, które od ponad 2 tygodni po zgłoszeniu nadal są chronione przez Allegro.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Owsaid
#9 Pomysłodawca#

Z jednej strony dziękuje. Z drugiej strony to jest policzek dla mnie. 

To wyobraźmy sobie sytuację. 

Przychodzi do mnie ktoś na urodziny i prezencie daje mi majtki. Majtki są za małe i muszę za nie za płacić nie mogąc wymienić.

 

To jest taka sama sytuacja. Z automatu łączycie oferty i zamykacie nasze aukcje. Aukcje konkurencji która je zrobiła, działają. To jest żenujące. 

I ja mam to weryfikować. Ilość pracy bieżącej powoduje że mamy harmonogram napięty jak struna w gitarze ale muszę poprawiać błędy allegro. S U P E R. 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Owsaid a myślałeś o napisaniu pisma do UOKiK ? Bo zmiany w ofertach za które Ty odpowiadasz są nielegalne 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Owsaid
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli się nic nie zmieni - tak zrobimy. 

oznacz moderatorów