anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wypłata środków przez przelewy24 trwa 24h?

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Chybiałbym się dowiedzieć dlaczego wypłata środków  przez Przelewy24 trwa 24 godziny? Wypłaciłem środki o 9:21 a środków jak nie było tak nie ma do tej pory na moim koncie, po kontakcie z Allegro usłyszałem od konsultanta, iż to trwa 24 godziny. Dlatego też pragnę zwrócić uwagę sprzedawców, iż Allegro i Przelewy24 używają swej dominującej pozycji i traktują po macoszemu Sprzedawców dodatkowo na tym korzystając z środków zgromadzonych na kontach Sprzedawców przetrzymując je bezpodstawnie!!!!!!

Wydaję mi się, że pora upomnieć się o swoje i wymusić na Allegro zmiany.

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

To jest niedopuszczalne co Państwo robią cenzorując wpisy. 

Boją się Państwo porównań do konkurencji?????????

 

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

To jest żenujące !!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Rocky1982Maya na przestrzeni ostatniego roku, może ze 2 razy zdarzyło mi się, że przelew od Allegro nie przyszedł tak, jak zwykle. Jeżeli nie będziesz miał jutro do południa pieniędzy na koncie, to zapytaj na czacie pomocy, tam najszybciej rozwiążesz problem.

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Mam nieodparte wrażenie, że uEdka jesteś pracownikiem Allegro.

Rozumiem, że ten przelew do mnie w końcu dojdzie, ale nie godzę się na to

żeby to tak długo trwało!!!!!!!! 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Rocky1982Maya To załatwcie od razu sprawę z nagminnym podwójnym pobieraniem należności od kupujących lub tych pojedynczych które zamiast wpływać do sprzedawcy, są zwracane do kupującego. Tym samym wiele razy kupujący ma o to pretensje do sprzedawcy, ze zapłacił i mu z konta pobrało a sprzedawca nie chce wysyłać towaru 😉 Nie jedna dyskusja była otwierana, anulowana sprzedaż itp 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Rocky1982Maya  u mnie przy stałym automatycznym zleceniu wypłat zarówno PAYu jak i Przelewy24 ksiegują sie na koncie tego samego dnia. Z reguły do południa.

Może opóźnienie wynika z tego że wypłate ręcznie robiłes.

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Przecież pisałem PayU przelew wszedł około 14 a Przelewy24 nie wszedł do 20 godziny

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@_Likos_ Bo Ty masz już wyrobioną pozycję na Allegro 😄 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@ZibiK30  haha niezłe. Ale ja jestem maluczki. Po prostu pewnie lece jak ida przelewy "przy okazji" wiesz jak drobne w kieszeni 🙂

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@_Likos_ Na AG wszyscy Cię znają więc i 1/3 całego Allegro 🙂

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rocky1982Maya Wiesz czym są sesje elixir?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Tak wiem czym są sesje elixir. Wyobraź sobie, że są wychodzące i wchodzące. W moim banku są 3 sesje przychodzące 12, 15:30 i 17:30 tak więc Knowhere jeśli wypłata była zrobiona po 9 godzinie to chyba raczej Przlewy24 miały możliwość dokonania transferu środków przed godziną 15 tak aby pieniądze znalazły się w moim banku ostatnią sesją przychodzącą tylko trzeba najpierw zrobić ten przelew!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rocky1982Maya A bierzesz pod uwagę, że konta allegro z których wychodzą przelewy to bankowość korporacyjna, a nie detaliczna?
Mi z reguły przelewy zlecone do 10 rano dochodzą po południu, góra wieczorem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  mam nadzieję że zajmiecie się tą sprawą i na przyszłość nie będzie takich opóźnień 😉 cenzur i wycinania wpisów.

Ta moderacja się strasznie rozbestwiła, robią co chcą i odpisują jak im się akurat  zachce.

 

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

To co chcesz mi powiedzieć, że firmy są gorzej traktowane i przez Banki🤣.

Mam 3 spółki Z O.O. dwa konta w mBanku i jedno w ING Banku Ślaskim

jakoś nie zdarzyło mi się nigdy, żeby mój przelew był inaczej traktowany, wysyłany z jakimś opóźnieniem bo to firma. Zastanów się co Ty w ogólne zasugerowałeś zamiast przyznać rację, że tak  nie powinno być bo przecież to  nie lata 90-te, to brniesz w jakieś dziwne domysły czy wiem co to elixir czy wiem co to bankowość korporacyjna.

 

Słabe to mega słabe Knowhere

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Knowhere powiem Ci jeszcze, że nawet korzystam z takiej platformy jak [edycja]

wiesz chyba co to jest?????

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rocky1982Maya "wiesz chyba co to jest?????" - wybacz, nie mam pojęcia czym jest [edycja], ale najwidoczniej musi być konkurencją allegro, skoro zostało wyedytowane przez moderację🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Rocky1982Maya Swojego chyba dopniesz 😉 Dla świętego spokoju znajdziesz się w gronie tych co dostaną standardowo przelewy, czyli tak jak niektórzy tu piszą, ze w parę godzin 😉

Nie zapominajcie jeszcze o tych nagminnych podwójnych pobraniach lub pojedynczych, które nigdy nie dochodzą do sprzedawcy a są do 3 dni roboczych zwracane kupującemu, bo wyliczyłem że to operacje na kilka mil dziennie mogą być w skali kraju 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@ZibiK30 

operacje na kilka mil dziennie mogą być w skali kraju

Jak to przeliczyć na kilometry?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Pomnożyć???🤣

oznacz moderatorów