anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodaj Monety do ofert i odbierz pakiet Wyróżnień!

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Mam pytanie dotyczące tego programu który trwa do 09-02-2020.

Czy promocja ta będzie również przyznawana dla ofert wyróżnianych ze zniżką za wielowariantowość ?

Nie wynika to jednoznacznie z zapisu w regulaminie.

"c. w czasie obowiązywania Promocji zdecydują się na wyróżnienie ofert na Koncie, indywidualnym wyróżnieniem monetowym w ramach Programu Monetowego, otrzymają zwrot kosztów wynikających z udziału w Programie Monetowym w postaci pakietu opcji dodatkowych “Wyróżnienie” (o wartości podstawowej - 19 zł) do wykorzystania w okresie 60 dni od daty jego przyznania. Wartość zwrotu to 100% wartości poniesionych kosztów z tytułu uczestnictwa w Programie Monetowym (przykład: wydałeś na Monety 3690 zł; otrzymasz liczbę 194 Wyróżnień (3690 zł/19 zł = 194)). Obowiązuje limit 200 promocyjnych Wyróżnień na Użytkownika."

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Vryko
#18 Luminarz#

Zwykle w takich przypadkach promocje się nie łączą. Ale niech się wypowie ktoś z Admiralicji...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Dostałem odpowiedź od allegro, Będą rozliczać ale za jedno wyróżnienie policzą 19 zł. Szkoda że żaden moderator ni udzielił tu szerszej odpowiedzi.

Wracając do tematu monet i i ich wpływu na sprzedaż. Ten sam towar sprzedaję na dwóch różnych kontach. Na jednym podniosłem cenę o koszt monety i wyróżniłem go monetami, na drugim pozostawiłem ceny bez zmian. Po 4 dniach sprzedaży zauważyłem że wyróżnienie monetami nie zwiększyło sprzedaż, obrót spadł. Na koncie bez wyróżnień sprzedaż jest na tym samym poziomie.

oznacz moderatorów