anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłata allegro do wysyłki

silvergta
#8 Zapaleniec#

WItam,

dzisiaj mniej typowy temat. Otóż ustawiłem kwotę wysyłki na poziomie zgodnym z allegro smart, aby kupujący po jej opłaceniu mógł skorzystać a jak nie musieć płacić jeśli tą opcję wybierze prowizji za wysyłkę. Sprzedałem artykuł, natomiast kupujący pakietu nie miał w wyniku czego musiałem zapłacić zarówno prowizję od wysyłki jak i jeszcze dopłacić do wysyłki.

Co w tym przypadku i gdzie zgłosić konieczność dopłaty do wysyłki? Nie dość, że wysoką prowizję płacę o to jeszcze trzeba dokładać do interesu za wysyłkę (a kto mi zwróci za opakowanie jej, hm? ).

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Jaki sposób dostawy wybrał Kupujący? jeśli "pakietu" nie miał, to zapłacił Ci za przesyłkę.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

ta jest skonstruowany obecnie regulamin że gdy ty masz smarta a kupujący go nie ma liczą 8,99 zł za wysyłkę na czym traci i jeden i drugi (najgorzej gdy sprzedajesz tanie rzeczy wtedy wychodzisz na 0 lub nawet dokładasz do interesu .

oznacz moderatorów

silvergta
#8 Zapaleniec#

Chodzi o wysyłkę kurier inpost. By wysyłka była bezpłatna dla użytkowników smart koszt musi być 12,99 zł. Jeśli taki koszt opłaci ktoś bez smart to ok dostaję tę kwotę na konto, ale mnie wysyłka potem kosztuje 13,41 zł + koszt prowizji za wysyłkę. Uważam to co najmniej za krzywdzące w stronę sprzedającego.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

na wszystkich wariantach wysyłek kurierskich dopłacasz do interesu DPD też 3,99 zł idzie z twojej kieszeni plus koszty pakowania za które powinniśmy chyba zacząć wystawiać faktury dla allegro bo my za to płacimy a oni biorą prowizję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tym sposobem Allegro Cię oszukuje jeśli chodzi o koszt wysyłki. Prowizja od wysyłki jest należna i uwzględniona w regulaminie.

oznacz moderatorów