anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłaty do Allegro Smart

agula1153
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie jest to niezrozumiałe, kto ma dopłacać sprzedający, czy kupujący i jak niby ma to wyglądać w praktyce

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agula1153 Cześć. Rozumiem, że masz na myśli zmianę opłat za przesyłki Allegro Smart? Ta informacja dotyczy sprzedających

Od 1 lutego opłata za Allegro Smart! będzie zależała od wartości zamówienia kupującego. Będą istniały 4 progi:
- od 40 do 79,99 zł,
- od 80 do 199,99 zł,
- od 200 do 299,99 zł,
- od 300 zł.

Wysokość dopłat do przesyłek Smart! będzie zależeć od tego, w jaki sposób rozliczasz się z Allegro. 

Więcej informacji znajdziesz w artykule na Gadane lub w Aktualnościach

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agula1153
#9 Pomysłodawca#

Nie powinno tak być, czyli znów po raz kolejny będę więcej płacić za allegro, a kupujący będzie miał wysyłkę za darmo, a kto da mi zarobić na materiały do pakowania, taśma 3 zł , pudełka, strecz, przecież to chyba już nie robi się opłacalne

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@agula1153 W praktyce to wygląda tak, że sprzedający ma dopłacać do darmowych dostaw kupującego, więc najczęściej w związku z tym podwyższa cenę towaru, aby jednak nie dopłacać, a wtedy kupujący dokonując zakupu i płacąc wcześniej Allegro za darmowe dostawy Smart, sam sobie opłaca "darmową" dostawę. Na tym polega cały myk - kupującemu ma się wydawać, że ma darmowe dostawy. Nikt, żaden przewoźnik nie wozi za darmo. 

oznacz moderatorów

agula1153
#9 Pomysłodawca#

To chyba jakieś jaja, taśma, pudełka, papier, strecz, wszystko drożeje, materiały do pakowania też, a tu masz allegro podwójnie zarabia, a ja już zaczynam liczyć, czy mi się to opłaca

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

agula1153 podnieś ceny do takiego poziomu ,aby Ci się opłacało.

oznacz moderatorów