anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa DPD była czy nie była?

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

W harmonogramie przesyłki, paczka doręczona , adresat twierdzi, ze nie otrzymał.

Złożyłam reklamację, w dniu dzisiejszym poinformowano mnie telefonicznie, że mają oświadczenie kuriera o doręczeniu przesyłki. Adresat  mieszka w domku i ma monitoring, z zapisu we wskazanych godzinach wynika, że nikogo nie było przy furtce.

Słowo przeciwko monitoringowi?

Poradźcie co dalej zrobić, poza żądaniem ponownego wdrożenia sprawdzenia oswiadczenia kuriera.  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

To już któryś post o DPD i doręczeniu fikcyjnym 😞 Poproś o sprawdzenie GPS kuriera i poinformuj że odbiorca ma monitoring i nie zarejestrował wizyty kuriera 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska @kostas11 najczęstsza wymówka : Pandemia brak konieczności podpisu.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@kostas11 @pinsplash  dzięki, napisałam, szlagen trafen 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska Ktoś tu ewidentnie leci w jajo. Albo kurier, albo odbiorca - innych możliwości nie ma.
Równie dobrze mogło nie być kuriera z paczką, jak i odbiorca mógł sobie ustawić rzekomą datę i godzinę odbioru w rejestratorze (jeśli ma swój prywatny monitoring) i sporządzić nagranie z dowolnego innego dnia twierdząc, że to właśnie wtedy było, gdy kuriera nie było (choć ten upiera się, że był)😎

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ten temat już był poruszany Widać że wśród kurierów są "niewiarygodni" ludzie

oznacz moderatorów