anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym

sagarysklep
#11 Animator#

Kupujący kupił ode mnie towar .  Nie mogę wydrukować  listu ponieważ " Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym " tak mam napisane przy adresie dostawy . O co chodzi ? Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi  ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

Masz tak ustawiony cennik, musisz dogadać się z kupcem co do kosztów i dostawy 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

nie prawda wujek, jak nie ma wysyłek, wtedy pojawia się taka opcja 😕

oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

To jest nie możliwe abym. Miała coś takiego ustawione. Przez 1.5 roku nic mi się takiego nie wyświetlilo.. A wysyłam paczek sporo . 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte @sagarysklep To się pojawia jak nie masz wspólnego cennika dla wszystkich aukcji i klient kupuje na dwóch i system nie jest w stanie ustalić wspólnej dostawy wyskakuje taka opcja 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11   😮

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Kupujący sobie sam wpisał koszt - jest taka funkcja - było tutaj opisywane jak to wyłączyć - ja sobie chwalę tą opcję jako sprzedawca - bo ogarnięci Kupujący wpisują sobie tutaj koszt jeżeli system wypisze jakąś abstrakcyjną kwotę

ale nie działa to w promowanych przez allegro ofertach wysyłek

np: jak Kupujący wpisze sobie zero zł to nie oznacza że dostanie wysyłkę smart

oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

Właśnie i pewnie kupujący tak zrobił . Dziekuję za pomoc . Dla mnie to bardzo ważne pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sagarysklep musisz coś mieć w cenniku ustawione że wyskakuje taka opcja:

  • Łączenie cenników nie zadziała, jeśli nie mają one żadnej wspólnej metody dostawy - wtedy kupujący zawsze będzie miał możliwość wpisania kosztu dostawy ręcznie, bez względu na ustawienia. W tym przypadku kupujący powinien wcześniej ustalić ten koszt z Tobą.

  • Jeśli w Twoich cennikach jedyną wspólną metodą dostawy będzie odbiór w punkcie lub odbiór osobisty, kupujący będzie mógł ręcznie wpisać koszt dostawy, bez względu na ustawienia w Twoich cennikach.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/jak-ustawic-odpowiedni-sposob-laczenia-kos...

________
Κώστας
oznacz moderatorów