anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD.. ciche zmiany!!

kontaktD
#10 Popularyzator#

 

Zmiany w zakładce nadaj Kuriera DPD.. nie ogarniam po co zmiany?? Było dobrze, działało. 

Zmiana godziny zlecenia podjazdu! Dotąd do godz.12 jeżeli wysłałam zlecenie odbioru, kurier odebrał w ten sam dzień. Od jakiegoś czasu zagęszczam ruchy od rana, klikam przed 11 ... a odbiór kolejnego dnia! Bez sens! Do której godziny mam wysłać zlecenie, by tego samego dnia wyjechało? Gdzie znajdę info na ten temat??

Kolejna zmiana .- dopłata za paczkę, która przekroczyła 5 kg! Dotąd było max 30 kg!!

 

Nie tylko ja ubolewam na  przewoźnika DPD, więc sama do boju nie podchodzę.

Proszę o info o nowych zasadach nadawania paczek poprzez DPD.

Marzena

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kontaktD fakt, że przewoźnik nie odbiera przesyłek mimo przekazywania ich do godziny granicznej nie jest w porządku. Podasz numery takich zamówień?

Jeśli chodzi o zmiany maksymalnej wagi rzeczywistej bądź gabarytowej - informowaliśmy o tym.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Dzięki Bogu, że się *trzymie* z dala od Allegro jako sprzedający.

@mr_oma: z linku ktory podałaś wynika, ze jest mowa o 10kg, natomiast autor/autorka tematu pisze o 5kg...? 😮

 

wagaaaaa.png

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kontaktD a jakiej wielkości są te paczki (przeliczasz na wagę gabarytową)?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

"waga gabarytowa" - to jakiś nowy, kolejny wynalazek? 😮

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:104371448 u przewoźników stosowany od dawien dawna W DPD to długość x szerokość x wysokość / 6000

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:104371448, w ramach przesyłek Allegro DPD opłaty dodatkowe związane z wagą zaczynają się od 10 kg, tutaj znajdziesz ten zapis (w załączniku nr 4). 

@kontaktD, skąd masz informację o 5 kg? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kontaktD
#10 Popularyzator#

Przepraszam, faktycznie jest mowa o przekroczeniu progu 10-15kg i kolejnym 20-30kg. 

Ale jak dotąd nigdzie nie mogę poszukać info, o nowych granicznych godzinach podjazdu? Po ów zmianach zawożę paczki do punktu.:(

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kontaktD, zerknij do tego artykułu. Godzina graniczna dla DPD to 11:00, po tej godzinie nie gwarantujemy już, że kurier podjedzie po przesyłki tego samego dnia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów