anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD - Przesyłka niedoręczona - odmowa

macur11
#8 Zapaleniec#

3 paczki w ostatnich 3 dniach nie zostały dostarczone przez DDP. Podobno odmowa przyjęcia paczki. Oczywiście Klient nic nie odmawiał. Jedna z tych 3 paczek dodatkowo została zwrócona w osobnym kartonie, uszkodzona.

Jakim prawem DPD fałszuje i zagina rzeczywistość ? Niszczy przesyłkę, potem twierdzi, że Klient odmówił odbioru.

Też spotkaliście się z takimi zagrywkami ?

Oczywiście support w DPD nie istnieje.

Sprawę pewnie przekażę kancelarii, z którą współpracujemy. Na 100% reklamacji nie uznają.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

MrMarco
#13 Ambasador#

Dodatkowo DPD wcale nie musi dostarczać paczki pod adres klienta, może umieścić w punkcie odbioru i jest to traktowane jako dostarczenie. Taki mają regulamin 😁

Pora chyba dokładnie przemyśleć czy warto współpracować z DPD dla smarta, za którego i tak dopłacamy 3,99 za każdą paczkę, 12,99 za przekierowanie jej przez klienta i 12,99 za powrót nieodebranej

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

niestety takie są realia. Spotkało mnie to wielokrotnie w przypadku DPD. Jak kurierowi się nie chce podjechać to wpisuje fikcyjne awizo, albo wręcz odmowę przyjęcia paczki.

Swojego czasu miałem również przypadek, że uszkodzona paczka została otwarta, sprawdzono zawartość, a następnie oplombowano etykietami DPD i zrobiono zwrot. Niestety pomysłowość pracowników tej firmy nie zna granic.

dodam, że znacząco ograniczyłem liczbę paczek DPD i w tym momencie stanowią naprawdę znikomy ułamek całości nadań. zostawiłem tą formę w zasadzie bardziej z przyzwyczajenia i dlatego, że mój kurier jest w porządku.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

DPD to dziadowstwo

allegro DPD także

serwis wymusił najpierw stosowanie tego ich wysyłek pod groźbą utraty wysyłek smart

dał rabat w pobieraniu prowizji i obniżył kupującym limit od których można tym czymś wysyłać

do 40zł

u nas w Szczecinie w DPD jest taki [edycja], że kilku kurierów próbuje dostarczyć nam przesyłki od jednego dostawcy tego samego dnia -

podobnie jest z odbiorami - do wysłania np: 6 przesyłek -przyjeżdża

po nie 3 kurierów

towar jest niedostarczany w terminie

na reklamacje nie odpowiadają

generalnie syf na maksa

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

cyprianwarrior
#7 Wielbiciel#

Żenada , firmy w firmie . Kłamią oszukują . Jak można tak pracować

oznacz moderatorów