anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dpd wysyłanie paczek i odbiory . Działanie portalu

prezento-grzes
#11 Animator#

Allegro chyba naprawdę nie wie ja funkcjonuje proces wysyłania paczek.

Kurierzy Dpd  przyjeżdżają kiedy chcą a i paczki stoją w magazynach i nie można zasięgnąć informacji na jakim

etapie jest przesyłka bo na informacji jest bot.

Co Państwo od nas oczekujecie jest mało realne. 

Teraz od sierpnia  mam oddawać paczki kurier Allegro i odbierze UPS to dopiero będzie jazda ,

Zabawne że nikt nie mam pojęcia jak w małych miastach funkcjonują odbiory .

Kurierzy odbierają paczki u mnie do godziny 12.30 i tego nie przeskoczę .

Siedzi ktoś z młodego pokolenia na Allegro  i myśli że my nie mamy doświadczenia i chyba pojęcia o handlu  jak

małe dzieci  które trzeba prowadzić za rączkę  a i te ankiety :))) 

Po co ankiety kiedy one nie mają wpływu na działania ulepszające sprzedaż a i nic nie wnoszą i tak Państwo

postąpicie jak uważacie  ?

Mój profesor ekonomii mówił na wykładach -nikt nie będzie się znał działania rynku zanim nie przepracuje kilka

lat na pierwszej linii frontu , żadne książki, słowa  niczego  uczą jak życie.( banalne ale proste)

Na koniec ,niczego nie zmieni pisanie ,pianie czy sygnalizowanie że jest źle, widzę że już wielu sprzedawców

szuka aby prowadzić  sprzedaż poza Allegro co jest oczywiście działaniem rynku ,ale też głównie samego portalu

bo nie szukasz gdzie indziej gdy jest Ci dobrze .

Moje doświadczenie jest nikłe  ( 34 lata prowadzę różne firmy ) i napisze tak , widziałem wiele firm którym

wydawało się ze nie mając konkurencji mogą robić z kontrahentami co im się żywnie podoba.

Zawsze kończyło się tym że powstawała alternatywa .

Będziemy sprzedawać na Allegro do czasu aż zostaniemy wypchnięci  i pewnie zostaną tu tylko duże firmy 

, ja lubiłem tu sprzedawać gdy wszystko było jasne a nie tylko pęd do wyciśnięcia ile można ze

sprzedawców. 

Biznes jest i będzie się kręcił szybciej lub wolniej z nami lub bez nas .

Przepraszam za wypociny ale miałem chwilkę i sobie nakreśliłem kilka słów.:)

Pozdrawiam wszystkich sprzedawców.:))

 

  

  

 

 

 

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0