anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drastyczny spadek obrotów

hellobobo
#2 Obserwator#

Witam, od około 2 tygodni zauważyliśmy drastyczny spadek naszych obrotów przy tym samym asortymencie co dotychczas. Towary, które do tej pory świetnie się sprzedawały przez cały rok nagle ani drgną. Nie chodzi więc o sezonowość, ale o to co dzieje się ostatnio z Allegro… Czy ktoś ma podobny problem? 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Może mniej dzieci się rodzi, nie chcą 500+!🤔

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@hellobobo Ludzi nie stać jest teraz na opał i wszystko inne coraz droższe ,to się nie dziw że teraz każdy musi się dobrze zastanowić co kupić a co sobie odpuścić. Allegro też do tego swoją łapę przykłada utrudniając zakupy (produktyzacja ,katalog) jak i podnoszeniem prowizji i dokładaniem innych dopłat przez co produkty wystawiane nie są już w cenach konkurencyjnych i klienci szukają lepszych alternatyw do zakupów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hellobobo a masz jakieś porównanie z innym portalem czy własnym sklepem, czy sprzedajesz tylko na allegro ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hellobobo
#2 Obserwator#

W sklepie internetowym ruch jak dotychczas, jednak to Allegro generowało do tej pory większość miesięcznych obrotów. Nagle Allegro wyhamowało praktycznie do zera… Dziwi mnie ta sytuacja bardzo, bo tak kiepsko jeszcze nie było. Wydaje mi się, że katalog produktów wszystko kwasi, samo wyszukiwanie konkretnej rzeczy patrząc od strony kupującego to porażka… 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hellobobo katalog to porażka a szczególności łączenie komentarzy, właśnie porzuciłem zakup kawy to masz powód https://spolecznosc.allegro.pl/t5/katalog-produkt%C3%B3w/inne-oferty-tego-produktu-%C5%BAle-po%C5%82...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hellobobo
#2 Obserwator#

Tragedia… Allegro już kompetnie zdurniało z tymi pomysłami „ułatwiającymi życie”… No nic trzeba pomyśleć nad jakąś sensowną alternatywą, bo robi się coraz bardziej nieciekawie… I to raczej nie kwestia jak to ludzie piszą inflacji, opału itp bo nie każdy w tym kraju musi się akurat o to martwić. 

oznacz moderatorów

zbig84
#1 Nowicjusz#

Może późno ale temat KATALOGU podaję do każdej odpowiedzi że to porażka ale nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi po co ten katakog

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Podobnie, ale jak matka szuka mleka Bebiko płyn a wyskakuje jej Bebio płyn Chodakowskiej, psu na budę jej potrzebny, to szlag ja trafia i nie kupuje na allegro.  Za to zdecydowNIE WZROSŁY NAM SPrzEDAŻ Z WAłasnej strony, choć  nie mamy smarta ani darmowych zwrotów to ceny są niższe i lepsza informacja.

Wyszukiwarka bierze w łeb i nikomu nie chce sie szukać.

oznacz moderatorów

Firma_Karwil
#10 Popularyzator#

WITAM.JEDNO TO PROWIZJE ,KTÓRE WPŁYWAJĄ NA CENE.DRUGIE TO KONKURENCJA ICH OGRAŁA.

oznacz moderatorów

kneblewski_pl
#8 Zapaleniec#

Niestety nas też taka sytuacja dotyczy - towary nawet nie są oglądane przez kupujących

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DO WSZYSTKICH . Czas dla Wasz wszyskich przyszedł  ,aby zrobić to co ja czyli zaczynać się podpierać drugą nóżką . Powiem Wam , że zacząłem już jakieś pół roku temu zaglądać noo .. do konkurencji naszego notabla i !!! ... jestem mile zaskoczony , sprzedaż pomału , ale sukcesywnie rośnie i chyba najważniejsze dla nas relacja klient - sprzedawca jest zupełnie inna .

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Od 4 miesięcy sprzedaje u konkurencji, ruch jak zawsze, na Allegro od jakiegoś czasu wszystki leży i kwiczy 

Jednak wcale mnie to nie dziwi, nie muszę pompować sztucznie cen przedmiotów aby wymysły Allegro mi się spłacały 

oznacz moderatorów

pbunko
#8 Zapaleniec#

A czy ktokolwiek ma wykupiony jakikolwiek abonament i zauważył spadek obrotów?

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@pbunko mam podstawowy 

oznacz moderatorów