anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drukarka termiczna mini, wydrukuje etykiety InPost?

johnka72
#9 Pomysłodawca#
  • Witam, na Allegro jest sporo ogłoszeń minidrukarek termicznych które można podłączyć do telefonu. Ktoś już sprawdzał, czy z tych chińskich wynalazków można drukować etykiety InPost? Widziałam kilka opinii, ale zdania są podzielone, etykieta wychodzi rozmiarów mini, ale ponoć jest to możliwe tylko trzeba w aplikacji powiększyć kod QR
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@johnka72 dopytajmy @InPost jakie mają wymagania co do wielkości etykiety 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

johnka72
#9 Pomysłodawca#

Rozmawiałam z kurierem z Inpostu, mówił że rozmiar nie ma absolutnie znaczenia, jest tylko jeden warunek: kod QR lub kreskowy musi być czytelny (nadawać się do zeskanowania)

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry, 

Standardowy wymiar naszych etykiet wysyłkowych to rozmiar A4 (210 x 297 mm) oraz A6P (105x148mm). 

Najważniejsze, aby etykieta miała czytelne wszystkie dane w tym kod kreskowy oraz numer przesyłki. 

oznacz moderatorów

johnka72
#9 Pomysłodawca#

A jeśli rozmiary nie są standardowe, kod mały lecz czytelny, czy może być z tym problem? Etykieta z takiej termodrukarki mini ma 6 cm szerokości, kurier InPost mówił, że dla niego to nie ma znaczenia, byle był kod QR/liniowy

oznacz moderatorów

johnka72
#9 Pomysłodawca#

Nikt do tej pory nie używał takiej drukarki? A może ktoś wie, jak to wygląda w praktyce i czy przesyłki z takimi etykietami dochodzą?

oznacz moderatorów

johnka72
#9 Pomysłodawca#

Wysłałam już kilka paczek z takimi etykietami, nie ma z tym żadnego problemu. Rozmawiałam z kurierami InPost i mówią, że paczek z tymi mikroetykietami jest w obiegu dużo i że wszystko jest ok, ich czytnik ładnie czyta kody, mimo mikroskopowych rozmiarów. Pozdrawiam

oznacz moderatorów