anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

drukowanie listy wysyłkowej z zakładki zamówienia

ExtraExtraBricks
#7 Wielbiciel#

Czy ustawienia dla wydruków w MS będą miały wpływ na wygląd listy wysyłkowej? Obcenie tak nie jest. Brak segregacji po sygnaturze spowodował, że pakuje się z tym 3 razy wolniej. Myślę, że możliwość decydowania o tym jakie informacje i w jaki sposób uporządkowane chce się mieć na tej liście to istotna sprawa dla sprzedawców.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Zakładka zamówienia to bubel do kwadratu, w szczególności w ramach obsługi wysyłek. Trochę już o tym pisało na tym forum. Obiecywano poprawić i oczywiście funkcjonalności nie poprawiono. BRAWO INFORMATYCY allegro!

oznacz moderatorów

al-max2016
#9 Pomysłodawca#

ta zakładka to porażka. 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Niektóre zmiany wprowadzą, ale to dopiero w przyszłym roku 😆

Próbuję się do tego jakoś przyzwyczaić, komfort pracy to aż 3/10 u mnie. Nie chcą tutaj przejść na BaseLinkera, bo sklepy mają za dużo ofert, więc jestem zmuszony przeboleć albo odtworzyć starego MSa 😕

oznacz moderatorów

al-max2016
#9 Pomysłodawca#

ja własnie przechodzę na baselinkera

oznacz moderatorów

ExtraExtraBricks
#7 Wielbiciel#

Czyli zlikwidowano zakładkę "Transakcje" nie przenosząc ważnych funkcji do nowej zakładki? Słabo. 

 

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@DarkStoorM jak chcesz otworzyć starego MS.? Zdradź tajemnicę.

oznacz moderatorów

luxbet
#7 Wielbiciel#

Potrzebuje wydrukować listę zamówień dla pracownika. Przedtem robiłem to w zakładce transakcje w menadzerze Srzedaży. Ale teraz jak zlikwidowali jestem skazany na zamówienia i jest to jakaś PORAŻKA. Przedtem na 1 stronie miałem wyszczególniony listę towarów (15-20 produktów które ma pracownik odłożyć) a teraz 1 produkt drukuje mi się na jednej stronie !!! ) Czy ktoś zna sposób żeby wydrukować listę produktów do odłożenia (15-20 na jednej stronie.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@BURZYNSKID Chodzi o własną aplikację na wzór MSa. Mam dosyć specyficzne wymagania co do zamówień, więc zakładka Zamówienia wydłuża czas obsługi prawie kilkukrotnie. 

I tak myślę, że BaseLinker powinien zaspokoić większość użytkowników starego MSa, choć nie wiem czy pokrywa jego funkcjonalność 1 do 1.

oznacz moderatorów