anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja z allegro

extra_premka
#7 Wielbiciel#

W dniu 03 listopada 2020 allegro założyło mi dyskusje za kupującego o treści.

"Dobry wieczór, kupujący poinformował nas, że otrzymał zamówienie niezgodne z opisem - samą grę The Sims 4. Zgodnie z tytułem oferty [The Sims 4 + The Sims 4: Zostań Gwiazdą PC] powinien otrzymać także dodatek do gry. Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Allegro (pkt. 5.2.) na sprzedającym ciąży obowiązek ...

Tak wyglądała moja aukcja w dniu zakupu przez kupującego.

https://zapodaj.net/f7229d05fc19a.png.html 

Allegro twierdzi do dzisiaj, że kupujący w dniu zakupu miał tytuł mojej oferty nie "THE SIMS 4 PC KLUCZ ORIGIN - POLSKA WERSJA" jak jest napisane cały czas, a "The Sims 4 + The Sims 4: Zostań Gwiazdą PC"

Cytat pracownika:

"W momencie dokonania zakupu przez kupującego tytuł aukcji był "The Sims 4 + The Sims 4: Zostań Gwiazdą PC"

Dodatkowo dodam, że nigdzie więcej w opisie aukcji nie widnieje informacja, że gra jest z jakimkolwiek dodatkiem.

Czy allegro ma rację ?

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

xyz96
#21 Demiurg#

Obrazek zamaskowany, niewidoczny dla innych.

oznacz moderatorów

extra_premka
#7 Wielbiciel#

zamieściłem link do zdjecia

oznacz moderatorów

danusia49_2011
#9 Pomysłodawca#

Masz źle połączony produkt, dlatego klient to źle odczytał, jest to błąd allegro, gdyż jest to źle ukazywane na aukcjach

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@extra_premka  Zapewne my ci nie pomożemy, odwołaj się(Allegro ma zawsze rację😁).

oznacz moderatorów

extra_premka
#7 Wielbiciel#

Produkt ten wyświetla mi się na może na 10 moich aukcjach nigdzie więcej tego nie ma...

Dodatkowo piszą "Proszę zatem sprzedającego o pilne odniesienie się raz jeszcze do reklamacji kupującego. " ale ja żadnej reklamacji nie uzyskałem od kupującego co dalej ? oprócz dyskusji założonej przez allegro

oznacz moderatorów

danusia49_2011
#9 Pomysłodawca#

odpisz im, że klient widział połączony produkt a nie zwrócił uwagi na tytuł aukcji, niestety klient ma prawo do odstąpienia od umowy oraz do złożenia reklamacji, ja bym po prostu wziął produkt i oddał kasę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@extra_premka Tak, to złe połączenie produktu, przez co aukcja ma jakby dwa różne tytuły i klient został wprowadzony w błąd. Może domagać się tego, co widział w jednym z tytułów. Był niedawno tu opisywany przypadek, gdy sprzedawca połączył łóżko bez stelaża z łóżkiem ze stelażem. Kupujący widział łóżko ze stelażem, a dostał bez. To niestety wina sprzedawcy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@extra_premka Przyjmij zwrot, oddaj kasę i popraw ofertę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

extra_premka tak niewłasciwe połączenie z produktem . Napis u góry po lewj stronie nad gwiazdkami wprowadzil w błąd kupującego . Możesz się odwołać , ale poprawne połączenie z produktem leży po Twojej stronie .

oznacz moderatorów

extra_premka
#7 Wielbiciel#

Gdzie mogę się odwołać ? 🙂 Na razie to tylko allegro do mnie wysyła wiadomości za kupującego...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@extra_premka Czyli nawet pracownicy allegro nie odróżniają tytułu oferty od nazwy podpiętego produktu - coś widać braki w szkoleniach, może trzeba ich wysłać na jakąś akademię🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

tak się kończy wkładanie łapek przez allegro tam gdzie nie powinno

 

kto odpowiada za dopiski serwisu w ofercie Sprzedawcy?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@extra_premka Na Twoim koncie nie ma dyskusji rozpoczętej 3 listopada, więc poproszę o numer tej oferty, albo o numer dyskusji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

Krótko mówiąc allegro uznało produkt jako ofertę, ich wina bo źle podpieli (najprawdopodobniej automat) @_HolaOla_ zerkniesz?

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol Bardzo bym chciała, ale na razie czekam na konkretny numer tej oferty lub dyskusji od autora wątku, bo najpierw muszę namierzyć sprawę, o której mowa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

extra_premka
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 

Na początku oferta była oznaczona prawidłowo 

https://zapodaj.net/15ca735241439.png.html 

A już następny kupujący miał zmienioną oferte

https://zapodaj.net/4f00dfd91e8a3.png.html 

Jak widać jest to ta sama kategoria produktu po tej samej liczbie ocen i liczbie produktów w tej kategorii ceny najniższej jak i najwyższej

Dyskusja numer:

1a2d7958-7f28-47ad-b519-20150dfe06a0

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@extra_premka Dziękuję, już działam w temacie i jak tylko będę miała więcej informacji, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

extra_premka
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 

Wiadomo już coś w sprawie ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_  zastanawiam się, czego powinnam oczekiwać zamawiając w poniższej ofercie, kawy czy płyty. A może kawy i płyty 🤔🙂

https://allegro.pl/oferta/jim-o-rourke-therefore-i-am-cd-singiel-9831341483

 

#grupowanie

oznacz moderatorów