anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja z allegro

extra_premka
#7 Wielbiciel#

W dniu 03 listopada 2020 allegro założyło mi dyskusje za kupującego o treści.

"Dobry wieczór, kupujący poinformował nas, że otrzymał zamówienie niezgodne z opisem - samą grę The Sims 4. Zgodnie z tytułem oferty [The Sims 4 + The Sims 4: Zostań Gwiazdą PC] powinien otrzymać także dodatek do gry. Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Allegro (pkt. 5.2.) na sprzedającym ciąży obowiązek ...

Tak wyglądała moja aukcja w dniu zakupu przez kupującego.

https://zapodaj.net/f7229d05fc19a.png.html 

Allegro twierdzi do dzisiaj, że kupujący w dniu zakupu miał tytuł mojej oferty nie "THE SIMS 4 PC KLUCZ ORIGIN - POLSKA WERSJA" jak jest napisane cały czas, a "The Sims 4 + The Sims 4: Zostań Gwiazdą PC"

Cytat pracownika:

"W momencie dokonania zakupu przez kupującego tytuł aukcji był "The Sims 4 + The Sims 4: Zostań Gwiazdą PC"

Dodatkowo dodam, że nigdzie więcej w opisie aukcji nie widnieje informacja, że gra jest z jakimkolwiek dodatkiem.

Czy allegro ma rację ?

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte 200g Jacobsa za 3,50? Masz pierwszeństwo, bierz.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@akcesoria-net-pl zastanawiałam się nad kupnem, ale w parametrach napisane, że używana 😂

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte Ups, nie doczytałem. Dzięki. Używana kawa, rocznik 2002, mogło być grubo. Dobrze, że nie kliknąłem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie narzekajcie na Allegro, pracują szybko i sprawnie, już oferta poprawiona 😁 Nie ma kawy za 3,50.

https://allegro.pl/oferta/jim-o-rourke-therefore-i-am-cd-singiel-9831341483

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  A może płyty, a w niej jest piosenka, caffe soonyg🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 200g piosenki, ciekawe, w pudełku czy w słoiku 😂

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  Jakie jest stanowisko allegro w tego typu sprawach. Chodzi o sytuację, kiedy sprzedajacy podpina swój towar pod prawidłowy produkt, a następnie, kolejna osoba zgłasza błąd i zmienia tytuł produktu (np. dodaje gartisy itp.). Kupujący przy zakupie sugeruje się np. tytułem produktu, nie oferty i domaga się od sprzedawcy gratisów.  Czy w dyskusji pracownicy allegro wstawią się za sprzedawcą ?? Przecież wiemy kto tak naprawdę zawinił ... Gdyby chociaż była możwość otrzymania powiadomienia, że ktoś grzebie przy produkcjie do którego podpięliśmy sie, to jeszcze można próbować zwalić winę na sprzedawcę.

Endrju
oznacz moderatorów

extra_premka
#7 Wielbiciel#

@a_brod 

Aktualnie sprawa wygląda tak, że mam otwartą dyskusję przez pracownika allegro, który wmawiał mi mój błąd oraz czekam, aż kupujący postanowi mi wystawić mi ocenę negatywną, bo przecież bardziej zaufa pracownikowi, który zrzucał winę na mnie niż sprzedającemu tak więc na chwilę obecną negatyw + nierozwiązana dyskusja, która pozbawia mnie SS

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@extra_premka Wychodzi na to, że ktoś zgłosił sobie błąd w produkcie (bo nie pasował do jego oferty) i w międzyczasie któryś pracownik allegro dokonał edycji parametrów (m.in. tytułu), czyli to nie Twoja wina.
Tak się kończy wymuszanie produktyzacji, nad którą nikt nie panuje i w której każdy może zgłosić błąd (albo nawet i "błąd").

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów