anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja z kupującym

konto zamknięte
Nie dotyczy

Wiecie co.. zastanawiam się nad jedną rzeczą teraz..

Kupujących się nie ocenia, okej, bo tak jest w handlu, ale czemu nikt nie pomyślał,
żeby stworzyć Dyskusje otwierane przez sprzedających wobec kupujących?

Jak dla mnie to idealny sposób, by wymusić na kupującym np dostarczenie dowodów w sprawie zwrotu, albo to, by zmusić tych, co nie odbierają przesyłek do komentarza w tej sprawie.. i znów 24h na odpowiedź 🙂 tu już nie ma czegoś takiego, że nie można założyć sprawy (w tym przypadku dyskusji/sporu) z kupującym, bo można, skoro sprawy sądowe są, to czemu by tego nie wprowadzić jeszcze przedsądowo na allegro? 🙂

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Vryko
#18 Luminarz#

Zapomnij. Kupujący to święte krowy i ze strony Allegro nie będzie żadnych utrudnień. Wymuszanie czegoś na kupujących..? W życiu. Lepiej wymuszać na sprzedawcach, korzystając z faktycznego monopolu. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

więc rozumiem, że.. albo ktoś tam trzęsie portami przed mafią albo poprostu jeszcze nikt tam rządzącym nie dał oklepu 🙂 inaczej by gadali, gdyby miało być sprawiedliwie dla wszystkich..

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a pozatym to nie utrudnienia, tylko dążenie do sprawiedliwości 😮

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro w dyskusji kupujących do niczego nie zmusi. Zmusić może sprzedających pod groźbą ograniczeń na koncie sprzedażowym.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

zrobi to samo z kupującymi, zablokuje konto do momentu wyjścia z sytuacji.
bez możliwości założenia nowego, blokady na IP i MAC 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kupi bez rejestracji. Poza tym gdyby tak Allegro blokowało możliwość zakupów, musiałoby samo zwijać interes.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

napisałem, że blokady na IP i MAC, więc jak wtedy kupi? 🙂 nie kupi 😛

gdyby blokowało możliwość zakupu ludziom, którzy na to nie zasługują, to by zarobili dobrze sprzedawcom, a tak to lepiej zrzucać sprawę na sprzedawcę? 😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dawniej kupujący otrzymywali ostrzeżenia za brak wpłaty, dostawali negatywne komentarze, byli blokowani - teraz nic z tych rzeczy, Allegro zrozumiało, że to się w sumie nie opłaca.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

w takim razie skoro kupujący czegoś nie musi to sprzedający też tego nie musi 🙂

w sumie powiesz że taki jest regulamin, albo prawo, ale nawet od sądu są odwołania do SN, jak ktoś poczuje niesprawiedliwość w działaniu 🙂

jeśli się coś nie opłaca, to działasz tak, by się opłacało wszystkim, nie tylko prostacki egoizm i januszostwo 🙂

a pozatym to nie utrudnienia, tylko dążenie do sprawiedliwości

oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

Jestem za . Jak mnie też wkurzają Ci kupujący czasami . Zachwoują się ta jakby rozumy pozjadali .  

oznacz moderatorów