anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dzień dobry otrzymałem taki list do wiadomości na Allegro ... co z tym zrobić ... szczegóły poniżej

fahrmann
#8 Zapaleniec#

ps. wcześniej nic się słyszałem o takiej firmie, czy ktoś coś takiego otrzymał? Dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 

Szanowny fahrmann,

VantageBP, LLC. (zwana dalej „VantageBP”) pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań przysięga, że ​​firma HDMI® upoważniła VantageBP do działania jako jej niewyłączny przedstawiciel w zakresie powiadomień o naruszeniu praw własności intelektualnej i weryfikacji odsprzedawców. Wyszukiwarka VantageBP wykryła niezweryfikowane produkty wykorzystujące własność intelektualną HDMI®.

Prześlij dokumentację potwierdzającą zakup oryginalnych produktów u autoryzowanego dystrybutora lub niezwłocznie usuń materiał naruszający prawa. Jeśli chcesz omówić to dalej lub czujesz, że mógł wystąpić błąd, skontaktuj się ze mną bezpośrednio, odpowiadając na tę wiadomość.

Dziękuję za zgodność.

Zespół ds. Egzekwowania marki - VantageBP

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fahrmann Jakim sposobem dostałeś tę wiadomość? Czy jest to e-mail, czy wiadomość wysłana przez Centrum wiadomości? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fahrmann
#8 Zapaleniec#

Otrzymałem tą wiadomość  w zakładce "Wiadomości". Zakładka ta z ikonką "Wiadomości" widoczna jest po zalogowaniu się do swojego konta na Allegro. 

oznacz moderatorów

fahrmann
#8 Zapaleniec#

znalazł się też tam załącznik w formacie PDF, al nie chcę go otworzyć, bo mógłby być zawirusowany. Temat załącznika: "HDMI - Verification Request (POL).pdf"

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fahrmann Czy możesz przesłać mi zrzut lub zdjęcie całej tej wiadomości na adres spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fahrmann
#8 Zapaleniec#

Ok. Zaraz to zrobię 

oznacz moderatorów

fahrmann
#8 Zapaleniec#

Przesłałem

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fahrmann dziękuję, już dostałam wiadomość od Ciebie, więc działam w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fahrmann
#8 Zapaleniec#

dziękuję za poświęcony czas 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fahrmann nie ma za co i polecamy się na przyszłość 🙂 Dobrego wieczoru! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

To kancelaria prawna z USA zajmującą się prawem patentowym. Pewnie uznali, że produkujesz i sprzedajesz podróbki lub chcą wiedzieć czy towar jest z legalnego źródła (HDMI dostaje % od sprzedaży tytułem opłat licencyjnych od producenta). Odpisz im, że jesteś osobą prywatną, a sprzedawany towar jest twoją prywatną własnością i nie jesteś jego producentem ani dystrybutorem.

ps. A co do wirusów w PDF-ie to wystarczy odhaczyć w Acrobat Reader opcję "Włącz Acrobat JavaScript" w menu Edycja -> Preferencje -> JavaScript. No i nie zezwalać na wykonywanie ewentualnych skryptów. Warto też włączyć tryb chroniony (Edycja -> Preferencje -> Zabezpieczenia (rozszerzone) i włączyć "podgląd chroniony dla wszystkich plików lub tylko tych z niebezpiecznych lokalizacji (czyli np. z internetu). Spowoduje to otwieranie plików w piaskownicy odizolowanej od systemu. Piaskownica domyślnie jest wyłączona.

oznacz moderatorów