anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna czcionka maila od allegro

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

od kilku miesięcy miałem problem z mailami przesyłanymi z allegro jako ankiety. Mój program pocztowy wykrywał go jako potencjalne zagrożenie, a czcionka w mailu była jakaś dziwna. Zignorowałem sprawę bo były to tylko maile z ankietami. 

Program do obsługi poczty to Windows Live. 

Dziś przyszedł taki mail po sprzedaży przedmiotu. W wiadomości "Sprzedałeś przedmiot przez Kup Teraz" wszystko jest OK, ale w wiadomości "Allegro Finanse - Kupujący" takie krzaczki:

Kupujący Client:xxxxxxxx wybrał sposób zapłaty i dostawy za zakupy w Twojej ofercie

 

Wiadomość od kupującego

Adres punktu dostawy

Paczkomat JZD22M
Powstańców Śląskich 138
44-268 Jastrzębie-Zdrój

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Dla mnie to jest u Ciebie problem, jakiego używasz programu poczty?

oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

Napisałem wyżej - Windows Live.

Mam na tym programie w sumie 5 kont mailowych i tylko na allegro dzieją się takie rzeczy. Dodatkowo tylko niektóre maile ☹️ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@socha_pasieka Przykro mi, ale z Twojego opisu wynika, że problem leży po stronie programu pocztowego, więc to z administratorem tego programu musisz wyjaśnić tę kwestię. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

W sumie problem leży tylko w wiadomościach przesyłanych przez allegro i to tylko dla wiadomości:

-ankiety

-Allegro Finanse - Kupujący

-Nowa wpłata od Kupującego

Reszta wiadomości wyświetla się prawidłowo. W programie pocztowym nie ma innych ustawień. W programie również nic nie było zmieniane, a od dzisiaj oprócz ankiet wyświetla się tak w tych pozostałych. 

oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

Faktycznie jest to błąd po stronie programu. Pytanie dlaczego tak się wyświetla? Może to po aktualizacji systemu?

Problem dotyczy tylko wiadomości ze znaczkiem "Cyfrowo podpisana i sprawdzona" jeśli tego nie ma wiadomość wyświetla się prawidłowo. Bezpośrednio na serwerze wiadomość też jest wyświetlana prawidłowo.

Ktoś jest w stanie pomóc z tym szyfrowaniem? Szukać raczej rozwiązania na serwerze, czy programie pocztowym?

oznacz moderatorów