anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edycja oferty z wyprzedaży

chucknorris25
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. Chcę poprawić swoje aukcje, pozmieniać zdjęcia, przebudować opisy. Zastanawiam się też nad zmianą cen. 

Czy mogę to zrobić z ofertami zgloczonymi do wyprzedaży i nowości? 

Jeśli nie do mam się liczyć z kara ?

Musiałbym takie akcje zakończyć i wystawić od nowa  ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

Partner zobowiązuje się do niedokonywania żadnych modyfikacji treści Oferty (w tym podwyższenia ceny Towaru) promowanej w ramach Strefy Okazji, a także wcześniejszego jej zakończenia bez wcześniejszej zgody Allegro.pl, z zastrzeżeniem możliwości dokonania przez Partnera obniżenia ceny promowanego Towaru w ramach Oferty w Strefie Okazji, bez wcześniejszego informowania o tym Allegro.pl. W przypadku modyfikacji treści Oferty, w szczególności podwyższenia ceny Towaru podczas trwania promocji w Strefie Okazji, bez uzyskania wcześniejszej zgody Allegro.pl, Allegro.pl uprawniona jest do naliczenia Partnerowi kary umownej w wysokości 500 zł za każde, wyżej wskazane naruszenie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

chucknorris25
#7 Wielbiciel#

Jeśli napisze maila z wyjaśnieniem dlaczego chce przebudować aukcję i dostanę na to zgodę to mogę śmiało działać? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@chucknorris25 a czytał regulamin 😉 a potem pytania skąd taki rachunek na koniec miesiąca 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ForzaVale
#1 Nowicjusz#

Ile kosztuje opcja Wyprzedaż?

oznacz moderatorów