anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edycja tytułu oferty

www_imat_pl
#7 Wielbiciel#

Witam

Od tygodnia nie mogę się porozumieć z waszą pomocą.

Chodzi o wznowienie zakończonej oferty. Nie mogę tego zrobić bo wywala błąd

""Wystąpił błąd
W tytule i/lub parametrach oferty umieszczasz nazwy marek, które nie dotyczą przedmiotu. Działanie takie powoduje manipulowanie wynikami wyszukiwarki ofert w Allegro oraz znacznie utrudnia kupującym dotarcie do interesującego ich przedmiotu. Usuń z tytułu i/lub parametrów niedozwolone zapisy. Jeżeli w ofercie są już dokonane zakupy i chcesz edytować tytuł, skontaktuj się z nam.
 "

Skontaktowałem się z Wami i to jest drogą przez mękę.

Nr sprawy: 21940907

Odp 1.

"Niezwłocznie skieruję prośbę do naszego zespołu o umożliwienie Panu dokonania zmiany tytułu oferty, poproszę jedynie o podanie nowego tytułu oferty, jaki chciałby Pan w niej ustawić. "

Podałem nowy tytuł

 

Odp. 2

"Gdy oferta jest nieaktywna, tylko Pan może edytować tytuł oferty.

​​​​​​​Liczę, że udało mi się Pani pomóc i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Jeśli jednak w przyszłości pojawią się kolejne pytania, zachęcam do ponownego kontaktu. "

No więc nie mogę bo oferta ma już kupione sztuki

 

Odp. 3

"Zgłosiłam zmianę nazwy do tej oferty.

Sugeruję jednak ją aktywować, by system mógł wprowadzić zmiany.

​​​​​​​Liczę, że udało mi się Pani pomóc i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Jeśli jednak w przyszłości pojawią się kolejne pytania, zachęcam do ponownego kontaktu. "

 

Przecież nie mogę aktywować  bo z tym problemem przyszedłem po pomoc

 

Odp. 3

"Zapoznałam się z Pana sprawą.
Żeby zmienić nazwę, to oferta musi zostać zatrzymana przez nasz dedykowany dział.
Proszę zgłosi przez opcję ,,Zgłoś naruszenie zasad'', prośbę o zatrzymanie oferty do edycji tytułu

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Pana dyspozycji. :)"

Zgłosiłem 6 dni temu cisza. Wysyłam prośbę o przyspieszenie sprawy

 

Odp 4.

|"Przesłałam ponaglenie do odpowiedniego działu. Mam nadzieję, że to pomoże w tej sytuacji.
Jeżeli nie będzie efektów- proszę o ponowny kontakt. Będę interweniować. 

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Pana dyspozycji. :)"

Minęły kolejne 4 dni i nic.

Może tu uda mi się uzyskać pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_imat_pl oczywiście, postaram się pomóc. Już konsultuję tą sprawę i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@www_imat_pl A nie prościej będzie zakończyć aukcję i skorzystać z "wystaw podobną" I podczas wystawiania zmienić te parametry, które sobie życzy Allegro. To tylko automaty do tego słabo zaprogramowane, dla których 1 i -1 to jest to samo.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_imat_pl otrzymałam odpowiedź, że Twoja prośba została zgłoszona. Jeśli nowy tytuł zostanie zatwierdzony, zostaniesz poinformowany o zatrzymaniu ofert drogą mailową, to umożliwi zmianę tytułu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

www_imat_pl
#7 Wielbiciel#

@la_nika

Kolejny tydzień....Nadal nic. Żadnej informacji.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@www_imat_pl, otrzymałam informację, że dziś o 15 oferta została zakończona - powinieneś otrzymać mejla. Mogę Cię prosić o sprawdzenie?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

www_imat_pl
#7 Wielbiciel#

Tak. W końcu znalazła się kompetentna osoba która wiedziała co zrobić. Przez 2 tyg inni błądzili jak we mgle.

oznacz moderatorów