anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edytowanie liczby sztuk w ofercie

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Chciałem ponowić ofertę ,skorzystałem z opcji"wznów " i jest napis :nie prawidłowa ilość sztuk""sprawdzam jet jedynka,znowu napis, likwiduję cyfrę ,wstawiam od nowa znowu napis !!można się wkurzyć !!Potem wchodzę na stronę  gdzie można wysłać(ponoć) maila, zamówić rozmowę !To nie działa !!!!Czy kiedyż będzie normalnie???

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

grubcio2987
#11 Animator#

Do liczby przedmiotów która była wcześniej dodaj ilość którą chcesz wznowić tam musi być suma, a powinna Ci po wystawieniu wyjść liczba którą chcesz

oznacz moderatorów

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Wznowienie bez zmian ,!!Sprzedałem jedną sztukę i dalej chcę jedna!!!!!A system protestuje!!!!!Wznowienie to kopia pierwszego wystawienia !!!Kontakt z Allegro, to fikcja !!!!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sp3xpx Skoro sprzedałeś jedną i nadal chcesz jedną, to przy wznawianiu spróbuj wpisać 2.

oznacz moderatorów

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Dzięki sprawdzę i muszę to zaznaczyć w opisie !!Pozdrawiam

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@sp3xpx  Jeżeli nie pamiętasz ile sztuk było wcześniej, zmień liczbę sztuk przez edycję grupową - zaznacz ofertę na liście, na dole najedź na Edycja Grupowa -> Liczba Sztuk i wpisz ile chcesz bez konieczności liczenia sprzedanych wcześniej sztuk, odśwież i wznów.

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@sp3xpx  no więc sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, w sumie nie wiem, dlaczego.

Na jednym koncie wznawiając aukcję gdzie mam np. sprzedanych np 10 sztuk wpisuję jak dotychczas 11 i wszystko działa, a jak wpiszę 1 to podaje mi taki sam komunikat jak Tobie.

Na drugim koncie sytuacja taka sama, sprzedanych 10 sztuk, wpisuję 1 i też działa, a jak wpisze 11 to wychodzi że sprzedałem 10 i mam jeszcze do sprzedania 11.

Zagwozdka jest w tym, że to nowe wznawianie (chyba wprowadzone we wtorek), działa jak chce.

 

oznacz moderatorów

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Chyba nie przeczytałeś??Jeżeli WZNÓW ,to powtarza się automatycznie całość(powinno tak być)bez zmian , a system nie toleruje tego co było wcześniej i nie wiem czego chce, Wystawię od nowa ,bez nerwów !!Robi się coraz gorzej Czemu tak boj ąsię kontaktu ?????

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Chcesz wystawić tylko jedną sztukę? Nie wiem w czym problem.

Robisz tak jak pisałem, wpisujesz tylko jedną sztukę w edycji grupowej, we wznowieniu ręcznym musisz liczyć ile miałeś sprzedanych+ile chcesz wystawić.

1)

DarkStoorM_1-1593243916075.png

2)

DarkStoorM_2-1593243968556.png

 

DarkStoorM_0-1593243728057.png

Wpisujesz 1 i możesz normalnie wznowić (opcja wznów obok edycji grupowej), tylko musisz poczekać aż akcja się wykona i odświeżyć listę ofert.

oznacz moderatorów

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Dzięki !!!Lubię dawny system !!!

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@sp3xpx  nom akurat przeczytałem i CI napisałem, nie wiem, po co się unosisz.

Na jednym koncie wystawiam po nowemu, wpisując ilość dostępnych 1, na drugim koncie po staremu, wpisując np. 11 i wyświetla się 1 dostępna sztuka.

 

oznacz moderatorów

sp3xpx
#7 Wielbiciel#

Dzięki !!

oznacz moderatorów