anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Formalne rozliczenie z kontem uzytkownika przez allegro

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Jak wyglada sprawa usunięcia konta i rozliczenia allegro z użytkownikiem ? Czy uzytkownik ma wszelkie prawa formalne do żadania takiego rozliczenia z allegro/ allegro lokalne ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakończysz, rozwiążesz umowę to Allegro musi się z tobą rozliczyć, były już takie rzeczy opisane choćby przez tych co nie mogli odblokować konto!

oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Nie jak kończę a allegro mnie zmusza do usnięcia konta .                                                                           " 

Okres wypowiedzenia potrwa 60 dni. W jego trakcie nie będziesz mógł korzystać z większości funkcji Allegro, m.in. kupować oraz wystawiać przedmiotów. Usuniemy też Twoje wystawione oferty. Przez 60 dni będziesz mógł zalogować się na swoje konto oraz dokończyć rozpoczęte zakupy, licytacje i Dyskusje. Po tym czasie utracisz tę możliwość i dojdzie do rozwiązania umowy z Allegro.

Przed wypowiedzeniem umowy:

  • Jeśli korzystasz z Abonamentów dla Sprzedających, wyłącz tę usługę w zakładce Abonamenty.
  • Jeśli masz otwarty rachunek fakturowy, ureguluj saldo na koncie Allegro i zamknij go w zakładce Faktury lub skorzystaj z przycisku [skontaktuj się z nami] pod tym artykułem.
  • Wypłać środki z Allegro Finanse (usługi PayU lub Przelewy24).
  • Opłać ewentualne zaległości wobec Allegro. "
oznacz moderatorów

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Nie jak kończę a allegro mnie zmusza do usnięcia konta .                                                                           " 

Okres wypowiedzenia potrwa 60 dni. W jego trakcie nie będziesz mógł korzystać z większości funkcji Allegro, m.in. kupować oraz wystawiać przedmiotów. Usuniemy też Twoje wystawione oferty. Przez 60 dni będziesz mógł zalogować się na swoje konto oraz dokończyć rozpoczęte zakupy, licytacje i Dyskusje. Po tym czasie utracisz tę możliwość i dojdzie do rozwiązania umowy z Allegro.

oznacz moderatorów