anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

GABARYTY PACZEK-FORMY DOSTAWY

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry , proszę o informację jak mam ustawić określony limit danego produktu  jaki klient może kupić w tej formie dostawy  ( Allegro Paczkomaty  InPost), ( limit mam ustawiony  na 5  sztuk i niestety klienci kupują ile chcą   , jest to liczba grubo ponad 5)  aby powyżej tej liczby klient nie mógł kupić większej ilości , ponieważ dana rzecz nie wejdzie do paczkomatu - i  efekt tego taki że aby wysłać towar przez formę jaką klient wybrał ( Allegro Paczkomaty InPost) musimy tworzyć kolejne listy przewozowe... 

Nie wiem być może ja to źle interpretuje i się nie da ? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ekorex_pl można to ustawić w tej zakładce. Liczba przesyłek w danym zamówieniu powinna zależeć od tego co masz zaznaczone w cenniku dostawy w części "maksymalna ilość szt. w paczce". Czy możesz podać przykład zamówienia, w którym to się nie zgadzało?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zookoi
#9 Pomysłodawca#

właśnie mam taki sam problem nie idzie tego ustawić w żaden sposób dam przykład i zaraz znajdę

mam ustawione w wysyłkach np karma dla psa 12 kg tylko jedna sztuka i wystarczy że klient dokup na innej aukcji do koszyka np siano 60 l gdzie ustawione jest 2 szt do 1 paczki to i tak wygeneruje mi tylko jeden list ! a za 2 list dorobiony muszę płacić czyli dopłacać do  interesu . bezsensu jest to rozwiązane . 

przykład zaraz podeślę

oznacz moderatorów