anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest sens nowego sposobu naliczania prowizji

galeria_usmiechu
#7 Wielbiciel#

Szanowne allegro, sprzedałem właśnie na aukcji 9072593278 poszewkę za 6,99 zł, kupujący wybrał wysyłkę paczkomatem za 8,99 zł, naliczona prowizja jest więc do kwoty 15,98 zł czyli 1,60 zł prowizji. Przy produkcie za 6,99 to 23% prowizji - szok

Proszę o informację gdzie jest sens i gdzie logika ostatniej zmiany, jako sprzedawca nie mam wpływu na wartość zamówienia klienta i na to jaką wysyłkę wybierze, czy ma smarta i czy się na niego łapie, a prowizja 23% to lekki szok.

Proszę pracownika allegro o zabranie głosu i wyjaśnienie mi, załamanemu sprzedawcy, że to, co robicie ma jakiś sens i skoro płacę zdecydowanie więcej za Wasze usługi to jakie dodatkowe korzyści mam z tego?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@galeria_usmiechu szkoda czasu i nerwów, tak jest i kropka, dolicz do każdego produktu 1 zł i zapomnij na koniec miesiąca wyjdziesz do przodu, bo nie da się tego wyliczyć nie wiedząc ile klient kupi i czy będzie smart czy nie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@galeria_usmiechu Odpowiedzi i porady od naszego eksperta dotyczące tego tematu znajdzesz w zapisie sesji "Zapytaj eksperta - nowy sposób naliczania prowizji"

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów