anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę złożyć skargę na dział bezpieczeństwa bo chyba tak sie nazywa ?

meile
#7 Wielbiciel#

Zostały zawieszone wszystkie moje konta i córki . Od kilkunastu dni pracownicy staja na głowie zeby tych kont nie odblokować pomimo że warunki odblokowania zostały spelnione już tydzień temu

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Na nich nie ma jak złożyć zażalenia, tak się zabetonowali że nikt nie ma na to wpływu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@meile do działu bezpieczeństwa ... tak wiem to głupota sędziowanie we wlasnej sprawie 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Skargi na siebie sami rozpatrują .

oznacz moderatorów

meile
#7 Wielbiciel#

Przywrócili na razie pierwsze konto, każde pozostałe wymaga oddzielnego wniosku. Ciekawe że zamkneli wszystkie naraz. Żadnych przeprosin, zadnej refleksji, zerowa empatia. O wyjasnieniu całej tej sytuacji ani słowa. Prawdę powiedziawszy mąż w latach 70-tych i 80-tych działal w opozycji, miał też do czynienia z KGB i rumuńska Securitate. Powiedział że zdecydowanie łatwiej rozmawiało sie z nimi niż funkcjonariuszami SB z Allegro.

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

nigdzie pan nie złoży skargi bo dział bespieczenstwa jest nie tykalny nie jedne konta zniszczyli ja mam załatwione 3 konta nic allegro panu nie pomorze 

oznacz moderatorów

meile
#7 Wielbiciel#

Mąż od 1995 zajmował się zawodowo internetem, teoretycznie ze swoją wiedzą mógłby im namieszać marketingowo. Ale juz zdążył sprawdzić: prawie wszystkie negatywne informacje sa z Google usuwane lub antypozycjonowane. Także informacje dotyczące jak z nimi walczyć na drodze prawnej.   Chętnych prawników tez nie ma. Cesarstwo w państwie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@meile za wynagrodzenie każdy prawnik chętnie się podejmie tylko czy ty masz 2 lata na kopanie się z koniem i kasę na to?

oznacz moderatorów