anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę zestawienie ofert naruszenia regulaminu?

fish_helex
#8 Zapaleniec#

Gdzie znajdę zestawienie ofert naruszenia regulaminu. Jakaś oferta została mi zamknięta, podobno za naruszenie regulaminu - chce do niej wrócić, sprawdzić co się tam stało i kiedy to było... ale... nie wiem gdzie mogę znaleźć zestawienie ofert z naruszeniami

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

W zakładce ,, moje oferty - zakończone ,, 

oznacz moderatorów

fish_helex
#8 Zapaleniec#

Ręce opadają... ta odpowiedź daje dużo do myślenia... czyli nie ma żadnego wyszczególnienia ze jest to oferta z naruszeniem... jest po prostu zakończona bez żadnego info o naruszeniu? ... będę musiał przebrnąć przez tysiące e maili żeby ją znaleźć... Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

niestety nie ma możliwości takiego jak potrzebujesz  wysortowania .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fish_helex, widzę, że w ostatnim czasie (3 kwietnia) zakończyliśmy tę ofertę 9783930635 . 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@fish_helex w wiadomościach e-mail o allegro o osuniętych ofertach.

oznacz moderatorów

fish_helex
#8 Zapaleniec#

To jest rozwiązanie - dzięki - ale to akurat wiem - po prostu chodziło mi jednak o to że może jest jakieś zestawienie ... ale jednak nie ma...

jeśli ma się kilkaset emaili w miesiącu od allegro to czasami "ciężko" jest znaleźć ten jeden email nie pamiętając fraz z tematu 🙂

Jednak dzięki za szybkie info... lepiej wiedzieć że nie ma czegoś co ułatwi dzięki temu próbujemy w inny sposób 🙂  😉

Jeszcze raz pozdrwiam

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Usunięcie Twojej oferty sprzedaży - upomnienie od Allegro coś takiego kiedyś wysyłali za złą miniaturkę

oznacz moderatorów