anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godzina graniczna do wysyłki podawana na aukcjach

Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

Allegro podaje godzinę ostatniej wysyłki na aukcji, ale powinno podawać jakia forma wysyłki. Bo potem mam wielu kupujących którzy kupują do 14:30 gdzie taka godzinę mam dla InPost a potem dzwonią na drugi dzień z pretensjami dlaczego nie ma przesyłki, pomimo że bybrali list polecony dla którego mam godzinę graniczna do 10:00 i wiadomo że taka przesyłka nigdy w życiu nie dociera na następny dzień a bywa że idzie i 14 dni. Coś allegro słabo informuje kupującego że to co na aukcji to nie jest dla wszystkich rodzajów wysyłek. Potem są groźby i zaniżanie ocen.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Drukuj_Tanio. Kupujący mają dostęp do takich informacji. Widzą je w formularzu dostawy i płatności – przy każdej opcji dostawy, dla której masz ustawioną godzinę wysyłki tego samego dnia. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

To dlaczego mam tyle pretensji od kupujących którzy wybrali inne rodzaje wysyłki, dla których godziny graniczne mam o 10:00 i 12:00 ? Kupuje o 14:28 i wybiera List polecony i na nastepny dzień dzwoni gdzie jest przesyłka, bo na aukcji pisało że jak kupi do 14:30 to będzie miał ją na nastepny dzień. To nie jeden przypadek, takich miałem już kilka. Kupuje po godzinie granicznej i wybiera najwolniejszą przesyłkę, potem straszą negatywami.

oznacz moderatorów