anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny graniczne inpost, reklamacja

szataskrzata_pl
#9 Pomysłodawca#

Po raz kolejny moje paczki, mimo włożenia prawie półtorej godziny przed godziną graniczną, nie zostały wyjęte.

Składałam już raz reklamację, która została odrzucona. Tłumaczyli się tym, że w regulaminie mają dwa dni na dostarczenie przesyłki i termin ten został zachowany. Więc po co są te godziny graniczne ? Czy komuś udało się złożyć reklamację, która została rozpatrzona pozytywnie ? Nie wiem czy znowu próbować i co w ogóle mogłabym na tym zyskać.

Nie liczę na nowy program allegro (w październiku robiłam paczki do samej godziny granicznej, a czasem udawało się nawet po, a w grudniu czas graniczny został obniżony o godzinę, także nie mam szans się załapać), ale takie nie wyjmowanie paczek  na czas w połączeniu z rewelacyjnym systemem allegro, który pokazuje swoje wyliczenia na temat czasu dostawy, to prosta i szybka droga do niesłusznych negatywów...

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Mnie się udało wywalczyć w Allegro, że kilka paczek, które nie zostały - mimo nadania do godziny granicznej - zeskanowane przez kuriera/odebrane z paczkomatu, nie wliczali do statystyk wysyłki. Nie zaliczyli ich w terminie ale też nie popsuły statystyk.

oznacz moderatorów