anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupowe dodawanie tekstu do aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
SomePatience
#8 Zapaleniec#

Cześć, chciałabym grupowo dodać tekst do moich aukcji z informacją, że wysyłka będzie wtedy i wtedy ze względu na urlop. Da się to zrobić hurtowo czy muszę dodawać do każdej aukcji osobno?

Jeszcze myślałam o automatycznej wiadomości do Kupującego po zakupie, żeby anulował zamówienie jak mu nie odpowiada, że towar wyślę za 3 tygodnie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Na czas urlopu Allegro zamieści w Twoich ofertach odpowiedni komunikat o możliwym opóźnieniu dostaw.

Poza tym, aby uniknąć problemów, na czas urlopu lepiej zakończyć aukcje.

oznacz moderatorów
SomePatience
#8 Zapaleniec#

Wiem o tym, że zamieści, ale możliwe, że np. będę mieć możliwość wysyłki i chciałabym w miarę szybki sposób edytować oferty. Kiedyś była taka opcja "dodaj tekst" teraz tego nie widzę.

oznacz moderatorów
Adekpol
#13 Ambasador#

Na Twoim miejscu zmieniłbym czas dostawy produktów, nie stracisz punktów jakości za przedłużony termin dostawy, w przypadku negatywów, jest to jakaś pomocna dłoń w celu usunięcia opinii.

Z tego co wiem/pamiętam, aktualnie nie ma takiej możliwości dodania do oferty tekstu

Jeśli nie używałeś darmowego 14-dniowego okresu Baselinker, to tam jest taka możliwość

można automatycznie dodać do każdej aukcji na szczycie opisu tekst

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@SomePatience

Tak jak napisał @Adekpol dodawanie nowych sekcji z opisem możliwe przy pomocy programów opartych na RestApi, między innymi baselinker. Ja tylko dodam jeszcze że zgodnie z regulaminem opis może dotyczyć tylko przedmiotu, usługi. Teoretycznie taki zapis jest niezgodny.

oznacz moderatorów
SomePatience
#8 Zapaleniec#

@serwis-texas a szkoda, że jest niezgodny bo to byłaby fajna opcja. albo zrobić coś w rodzaju ogłoszenie. 

oznacz moderatorów
SomePatience
#8 Zapaleniec#

Pewnie zrobię tak, że zmienię czas dostawy, chociaż zastanawiam się czy nie zakończyć wszystkiego i mieć wolną głowę 😉

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@SomePatience

Teoretycznie oferty można wznowić do 30 dni. Nie stracą one popularności, ogólnie statystyk. Ale konto i tak trzeba kontrolować na urlopie bo przecież dyskusję klient może otworzyć dawno po zakupie. Ja Ci nie doradzę co zrobić. To zawsze wybór indywidualny.

oznacz moderatorów