anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hurtowe zarządzanie tagami ofertowymi

kupkoszule
#8 Zapaleniec#

Cześć! 😊

Chciałbym bardziej rozbudować swoją sekcję tagów ofertowych.  
Wcześniej danej opcji używałem sporadycznie na małych ilościach produktów. 
Dodawałem więc wtedy tagi w najprostszy możliwy sposób. Pojedynczo, edytując każdy produkt z osobna. 

Teraz chciałbym zacząć robić to na większą skalę. 
Wiecie może jak to zrobić? 
Na stronie Allegro-Pomoc jest pewna sugestia, że można to zrobić w Menadżerze Sprzedaży. 
Brak jednak jakiś wskazówek. 
https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/czym-sa-tagi-ofertowe-WEDKYRm...

Macie jakiś sposób na poradze sobie z tym? 
Na zdrowy rozum powinna być analogiczna opcja jak przy dodawaniu etykiet. 

Z góry dziękuję za pomoc. 
Pozdrawiam, 
Michał. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

serwis-texas
#19 Nestor#

@kupkoszule

Ja nie pracuje w MS ale z ciekawości sprawdziłem i nie znalazłem tam opcji hurtowej edycji tagu. Takie opcje występują w programach opartych na RestApi. A tak poważnie. Wierzysz że klienci wbijają na konto sprzedających i tego używają? Ja śmiem twierdzić że nie.

 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@serwis-texas ale przecież tagi są ogólnodostępne, po lewej stronie pod PODKATEGORIE

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@AGLOPRIMA2

To miałem na myśli. Źle się wyraziłem. Po prostu wydaje mi się że mało osób sprawdza z poziomu "wszystkie przedmioty sprzedającego". Ale może się mylę. Przecież takich informacji Allegro nie poda.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Teraz sprawdzają, bo muszą "dobierać" do 40 zł w Smarcie cool - wiem po sobie

oznacz moderatorów

kupkoszule
#8 Zapaleniec#

Tak - zgadza się. Używanie tej opcji przez klientów może być wątpliwe ale nie tego dotyczyło pytanie 😉 Nie zastanawia mnie czy z tego korzystać czy nie a bardziej jak to zrobić, na dużej ilości produktów w krótkim czasie. 😉 Korzystasz z jakiś zewnętrznych programów do zarządzania kontem na Allegro? 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Hurtowo nigdy tego nie robiłam, tylko przy tworzeniu/edycji aukcji.

Nie korzystam z żadnych dodatkowych programów. Nie ta skala sprzedaży 😉

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kupkoszule

Jeśli pytanie było do mnie to tak. Używamy w firmie EasyUploadera i dodanie tagów hurtowo plus aktualizacja ich na Allegro jest bardzo prosta. Natomiast wdrożenie zewnętrznego programu do istniejącej sprzedaży jest dość pracochłonne i wymaga dużo nauki. Ale warto.

oznacz moderatorów

kupkoszule
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie. Sprawdzę sobie to narzędzie i może czas najwyższy zacząć korzystać z zewnętrznego oprogramowania. 

oznacz moderatorów

eCommerceLab
#10 Popularyzator#

Tagi ofertowe abonamentu Allegro ustawisz grupowo w Menedżerze Ofert Niezbędnika Sprzedawcy:
https://niezbedniksprzedawcy.pl/MenedzerOfertAllegro/o_narzedziu/

oznacz moderatorów

kupkoszule
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie za podpowiedź. 

oznacz moderatorów