anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu ma klient na opłacenie wygranej licytacji

damian_handel
#8 Zapaleniec#

Witam, sprawa wyglada tak ze jaki pan wygral u mnie na licytacji przedmiot (25.02) ale go nie opłacił. Napisałem do niego kolejnego dnia i 2 dni potem odnosnie wlasnie tego ze nie oplacil zamowienia i co robimy. 7.03 wystawilem ponownie ten przedmiot na licytacje a 8.03 ten Pan nagle opłacił zamowienie i domaga się wysyłki (Pieniądze zwróciłem mu chwilę przed wystawieniem nowej licytacji). Co moge zrobic kiedy on domaga sie wysyłki towaru ?z gory dzieki

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@damian_handel, na Allegro.pl kupujący powinien opłacić zamówienie:

  • w ciągu 7 dni od daty zakupu (jeśli był to zakup w opcji "kup teraz")
  • w ciągu 30 dni od daty zakupu (jeśli była to licytacja).

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Kupujący ma 30 dni na opłacenie wygranej licytacji na allegro zwykłym, chyba że zamiescisz informacje że czekasz 7 cz 10 dni na opłacenie licytacji,to kupujący ma obowiązek zapłacić.

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@damian_handel "7.03 wystawilem ponownie ten przedmiot na licytacje a 8.03 ten Pan nagle opłacił zamowienie i domaga się wysyłki (Pieniądze zwróciłem mu chwilę przed wystawieniem nowej licytacji)" Trochę sie pogubiłeś w tym co napisałeś. 8 opłacił, a Ty wystawiłeś 7, więc jakim cudem zwróciłeś pieniądze przed wystawieniem (masz może wehikuł czasu ?) To było Allegro czy AL ?

oznacz moderatorów